Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Aktualności
Spotkanie opłatkowe
16.12.2016
15 grudnia 2016 - Dęblin, Muzeum Sił Powietrznych

W dniu 15 grudnia 2016 r. w hangarze Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie odbyło się spotkanie opłatkowe połączone z koncertem kolęd w wykonaniu chóru z Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie. Spotkanie organizowane było przez Dowódcę Garnizonu Dęblin, Dyrektora Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie oraz Dyrektora Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie. Gospodarze wieczoru przekazali zgromadzonym życzenia radosnych, rodzinnych i spokojnych świąt. Modlitwę poprowadził ksiądz ppor. Mariusz Leonik.
Głównym punktem spotkania opłatkowego był koncert kolęd w wykonaniu chórzystów z Liceum Lotniczego, którzy tego samego dnia, w godzinach przedpołudniowych występowali z tym samym repertuarem przed Prezydentem RP Andrzejem Dudą podczas opłatkowego spotkania Prezydenta z żołnierzami Wojska Polskiego.
Młodzież z „lotnika” do koncertu przygotowywała się pod kierunkiem pana Andrzeja Królikowskiego.
Zgromadzeni obejrzeli także jasełka zatytułowane „Wigilia w autobusie”, przygotowane przez młodzieży ze Szkolnego Klubu Teatralnego z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im Marii Dąbrowskiej w Dęblinie.

[Aby przejść do galerii - kliknij w zdjęcie poniżej]

 
A. Przedpełska


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych