Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Aktualności
Muzyczne pożegnanie maturzystów
26.04.2018
Dęblin, 26 kwietnia 2018

 
 
 

W przededniu zakończenia roku szkolnego przez uczniów klasy trzeciej, odbył się  koncert pieśni patriotycznych i lotniczych „Orlęta dla Niepodległej”. Repertuar został przygotowany dla uczczenia Stulecia Niepodległości Państwa Polskiego oraz Stulecia Lotnictwa Polskiego i dostarczył słuchaczom wielu wzruszeń i emocji.
 
Wystąpił zespół Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego „Dywizjon 32”, chóry wokalne Canto i Cantare z Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym oraz solistki z Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki. Kazimierskie chóry na co dzień pracują pod okiem pani Moniki Kubiś Arbuz, natomiast zespół „Dywizjon 32” pod kierunkiem pana Andrzeja Królikowskiego.
 

Na zaproszenie dyrektora OLL pana Andrzeja Jaworskiego na widowni zasiedli, obok uczniów i pracowników „lotnika”, nauczyciele i młodzież z Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich w Radzyniu Podlaskim na czele z dyrektor panią Bożeną Płatek oraz uczniowie z dęblińskich szkół i pracownicy garnizonu.
 
Drugą częścią koncertu zawładnął zespół muzyczny uczniów OLL z rockową nutą „The Men”, który jak zawsze wzbudził gorące oklaski publiczności.


(Aby przejść do galerii – proszę kliknąć w zdjęcie poniżej)

A. Przedpełska, fot. Martyna Walińska i Patryk Podwysocki


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych