Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Aktualności
Paintball
06.06.2019
Rudy k. Końskowoli, 21 maja 2019

 
 
 
 
21 maja oddziały Ia i Ic, pod opieką wychowawców:  pani Anety Mikity, pani Martyny Ziarkiewicz, pani Danuty Miturskiej i pana Krzysztofa Golucha, udały się na wycieczkę, aby spędzić czas w okolicach Końskowoli na grze terenowej paintball.

Celem wyjazdu była integracja grupy, propagowanie alternatywnych form aktywności ruchowej. Po przeszkoleniu przez organizatora młodzież pobrała zestawy do gry. Każda klasa spędziła na poligonie po około 2 godziny, robiąc krótkie przerwy na uzupełnianie amunicji niezbędnej do kontynuowania rozgrywek. Zróżnicowana gra połączona z ciekawym terenem sprawiła, że dla każdego była to niepowtarzalna i ekscytująca zabawa ucząca szacunku, odpowiedzialności i komunikacji interpersonalnej.
Uczestniczka zabawy Ala Rogalska: „Każda z drużyn bardzo angażowała się w walkę o flagę, ratowanie zakładnika i tzw. Dead match, który odbył się na samym końcu. Po zabawie rozpalono ognisko, przy którym pieczono kiełbaski. Wszyscy wrócili do internatu bardzo zadowoleni, pomimo zmęczenia i bolesnych siniaków.”

 

(Aby przejść do galerii – proszę kliknąć w zdjęcie poniżej)

 

A. Przedpełska, fot. uczniowie


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych