Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Aktualności
XX Międzyinternacki Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS
03.12.2019
Puławy, 3 grudnia 2019

 

 

W dniu 3 grudnia 2019 r. w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Puławach został przeprowadzony XX Międzyinternacki Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS. Wzięło w nim udział 9 placówek: Internat Ryki MOS Solec nad Wisłą, MOS filia w Szymanowej, Internat I LO Puławy, Bursa RCKU Puławy, Internat Szkół Plastycznych Nałęczów, MOS Puławy, Internat OLL Dęblin i MOS Puławy. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje SANEPiD Puławy.

Konkurs od lat ma na celu poszerzanie wiedzy na temat HIV/AIDS wśród młodzieży, promowanie postaw odpowiedzialności za własne życie, a także inspirowanie i integrowanie środowisk szkolnych do działań w zakresie profilaktyki HIV/AIDS.

 

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę doskonale zaprezentowali się w kategorii test wiedzy: uczeń z „lotnika” Mateusz Trynka zajął pierwsze miejsce, natomiast Mateusz Kamola - drugie. Jakub Lasoń otrzymał wyróżnienie.

Dyrektor szkoły pan Andrzej Jaworski, pogratulował uczniom osiągniętych wyników i podziękował za wspaniałe reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym.

Uczniowie do konkursu przygotowywali się pod kierunkiem szkolnej pielęgniarki pani Zofii Dobek.

 

(Aby przejść do galerii – proszę kliknąć w zdjęcie poniżej)

 

 

 

A. Przedpełska, fot. MOS Puławy i A. Przedpełska


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych