Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Aktualności
Koncert świąteczny
19.12.2019
Dęblin, 18 grudnia 2019

 

 

„Lotnik” wystartował świętować Boże Narodzenie. W środę uczniowie, pracownicy, sympatycy i przyjaciele szkoły spotkali się na wspólnym kolędowaniu. Zespół „Dywizjon” zadbał o to, aby był to czas niezapomniany. Słuchaczom towarzyszyła cała gama emocji -  repertuar był urozmaicony: nastrojowy i wesoły, sentymentalny i zabawny. Sprzyjał refleksji, ale też podrywał do tańca! „Dywizjon” wystąpił w odnowionym składzie – większość stanowili uczniowie pierwszej klasy. Miłym akcentem było wspólne kolędowanie z uczniami absolwentów szkoły, byłych członków zespołu „Dywizjon”.

 

Świąteczne spotkanie zgromadziło w kościele garnizonowym pw. Matki Bożej Loretańskiej szerokie grono odbiorców. Dyrektor szkoły, pan Andrzej Jaworski, przywitał wszystkich, którzy skorzystali z zaproszenia na koncert świąteczny w wykonaniu uczniów „lotnika” i zechcieli spędzić wspólnie ten wyjątkowy czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Złożył obecnym świąteczne życzenie. Szczególnie serdeczne słowa skierował w stronę emerytowanych pracowników, którzy zaszczycili szkołę swoją obecnością na spotkaniu świątecznym.

 

Gospodarzem koncertu był proboszcz parafii wojskowej w Dęblinie ks. płk Zenon Pawelak, który również wyraził swoją radość ze wspólnego kolędowania.

 

Koncert przygotował pan Andrzej Królikowski przy współudziale pani Luizy Borkowskiej-Ziółkowskiej, która podzieliła się ze słuchaczami swoim niebywałym talentem wokalnym i zaśpiewała jedną z kolęd.

 

Mamy nadzieję, że wyśpiewany radosny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pozostanie w sercach każdego, kto spędził ten wieczór wspólnie z kolędującym „lotnikiem”.

 

(Aby przejść do galerii - proszę kliknąć w zdjęcie poniżej)

 

 

 

 

A. Przedpełska


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych