Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - por. pil. Jan TARCZOŃ
 Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Teodora FILAK


  01. ADAMOWICZ Janusz
  02. BEDNARZ Grzegorz
  03. BERNAT Włodzimierz
  04. BIENIEK Bogusław
  05. CIECIERA Waldemar
  06. DANILUK Tadeusz
  07. FRYDRYCH Leszek
  08. GARBACZ Aleksander
  09. GAZARKIEWICZ Bogdan
  10. GUZOWSKI Sławomir
  11. GRZEJDAK Bogusław
  12. JANIAK Janusz
  13. JANKOWSKI Józef
  14. JĘCZMIEŃ Krzysztof
  15. KAŁKOWSKI Leszek
  16. KIELICH Marian
  17. KOŁCZ Bogumił
  18. KULIKOW Janusz
  19. LEŚNIEWSKI Dariusz
  20. LISZEWSKI Marek
  21. ŁUKA Mieczysław
  22. MATUSZCZYK Krzysztof
  23. OLCZYKOWSKI Grzegorz
  24. OSWALD Janusz
  25. RUCIŃSKI Zbigniew
  26. SAŁKOWSKI Tadeusz
  27. SIWIEC Bogusław
  28. SOBCZUK Marian
  29. SZYDŁOWSKI Konrad
  30. WIECZOREK Krzysztof
  31. ZACHARSKI Roman

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
inż. Urszula LASZEWSKA


01. BARSZCZ Zbigniew
02. BORTKO Mirosław
03. BUDNER Artur
04. BURCICKI Jacek
05. CHAIŃSKI Stanisław
06. CIEŚLAR Jerzy
07. HACKIEWICZ Wojciech
08. KAŁUŻNY Andrzej
09. KOŁODZIEJCZYK Leszek
10. KOŚCIK Andrzej
11. KOZŁOWSKI Franciszek
12. KOŹLINKO Władysław
13. KRECH Mirosław
14. KULCZYK Krzysztof
15. LEŚNIKOWSKI Władysław
16. OBARYMSKI Jerzy
17. OCHNIO Marian
18. OSKROBA Bogdan
19. OSTROWSKI Waldemar
20. PIETRYCZUK Mirosław
21. PRZYBYŁ Zbigniew
22. SAWCZUK Kazimierz
23. SĘDZICKI Tadeusz
24. SIKORA Krzysztof
25. SKOWROŃSKI Andrzej
26. STAWIARZ Krzysztof
27. WIKIEŁ Janusz

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mjr mgr Andrzej SZYMCZAK


01. BIAŁEK Dariusz
02. BUDZYŃSKI Jarosław
03. CIOK Sławomir
04. FILUTOWSKI Sławomir
05. GUJA Krzysztof
06. HURYN Mirosław
07. JARUSZEWSKI Waldemar
08. JAWORSKI Andrzej
09. KOPUT Kazimierz
10. KOWALEWSKI Janusz
11. KRAWCZYK Wiesław
12. KRZYŻAK Tomasz
13. KRYWANIS Romuald
14. KSIĘŻOPOLSKI Krzysztof
15. KULCZYCKI Krzysztof
16. KUŚMIERSKI Eugeniusz
17. NOWAK Wojciech
18. OLEKSIAK Włodzimierz
19. PANEK Jacek
20. PIETRAŚ Robert
21. PIĘTAK Dariusz
22. POTERA Sławomir
23. ROTKIEWICZ Tomasz
24. STAROSIELEC Romuald
25. STRZELCZAK Jerzy
26. SZAREJKO Mieczysław
27. SZCZĘŚNIAK Zbigniew






  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mjr mgr Zenon STRĘK


  01. BRZEZINA Józef
  02. CHMIELNICKI Janusz
  03. CZAPLA Leszek
  04. CZECZOTKO Paweł
  05. HERMANOWSKI Zdzisław
  06. JAWORSKI Stanisław
  07. JEZIORSKI Stanisław
  08. KARPIŃSKI Edward
  09. KARPIŃSKI Zbigniew
  10. KLIMEK Bohdan
  11. KOWALSKI Ryszard
  12. KOZICKI Ryszard
  13. MICHALAK Janusz
  14. MIŚKOWSKI Krzysztof
  15. NETKOWSKI Wojciech
  16. OLIWKOWSKI Bogusław
  17. PATLEWICZ Andrzej
  18. POPOW Aleksander
  19. PUCHAŁA Mariusz
  20. RUTKOWSKI Henryk
  21. SOWA Andrzej
  22. SZCZYPIOREK Adam
  23. SMAGA Jarosław
  24. ZIEMIŃSKI Janusz
  25. ZNOJEK Bogumił

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Elżbieta TYLENDA


01. BIENIEK Krzysztof
02. BOK Krzysztof
03. BYLINKA Marek
04. CHORĘBAŁA Waldemar
05. CHOROMAŃSKI Romuald
06. ĆWIKLAK Janusz
07. GALIASZ Andrzej
08. GAZDECKI Aleksander
09. GERSZTYN Edward
10. GÓRECKI Jarosław
11. HAĆ Wiesław
12. MAŁECKI Aleksander
13. MIKOŁAJEK Antoni
14. MOREŃ Robert
15. OLEKSY Artur
16. PODOLSKI Tomasz
17. PRZERWA Krzysztof
18. SAWICZ Ryszard
19. SKŁADOWSKI Wojciech
20. SKRABUT Bogusław
21. SŁOWIK Mieczysław
22. STANISZ Janusz
23. ŚWIĄTCZAK Leszek
24. TOKARSKI Jerzy
25. ZDUŃCZUK Marek
26. ZIELONKA Wojciech
27. ŻELAZNY Leszek
28. ŻÓŁTOWSKI Arkadiusz
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych