Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - por. pil. mgr Włodzimierz JANICKI
Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  inż. Urszula LASZEWSKA


  01. KRÓL Mieczysław
  02. MAŃKA Marian
  03. OGNIK Leszek
  04. PAMROWSKI Jan
  05. PYTEL Andrzej
  06. RAJDA Jacek
  07. RAK Bogusław
  08. ROBAK Adam
  09. ROGUSKI Leszek
  10. ROMAN Janusz
  11. SIAREK Krzysztof
  12. SŁOWIK Dariusz
  13. SOBCZAK Mirosław
  14. SZYCHULSKI Waldemar
  15. SZYDŁO Krzysztof
  16. SZYMAŃSKI Tadeusz
  17. SZYPUŁA Wojciech
  18. ŚCIERA Krzysztof
  19. ŚREDNICKI Andrzej
  20. TARNOWSKI Lesław
  21. WÓJTOWICZ Zbigniew
  22. ZIMNICKI Paweł

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr mgr Luiza KRYCZKA-POPIÓŁ


01. BANASZAK Tomasz
02. CHODOROWSKI Adam
03. CHOŁUJ Henryk
04. CZECHOWSKI Jacek
05. DOMOŃ Krzysztof
06. DUBER Andrzej
07. DUDEK Cezary
08. DZIĘCIOŁ Dariusz
09. GRYGIEL Mieczysław
10. JAKUBICZ Krzysztof
11. JAROMIN Wacław
12. KOCEMBA Marek
13. KOLCZYK Mirosław
14. KOSTRZEWA Wojciech
15. KRUK Mirosław
16. KUKWA Wiesław
17. KWIATKOWSKI Jarosław
18. LENTAS Mirosław
19. LISOWSKI Jarosław
20. MAKUCH Andrzej
21. MOSKALEŃKO Grzegorz
22. SKWAREK Andrzej
23. SMYRAK Romuald

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Teresa ZAWADA


01. BRYCHCY Bogusław
02. JASIŃSKI Krzysztof
03. KALBARCZYK Mariusz
04. KOTLIŃSKI Andrzej
05. KARAMARZ Jerzy
06. KRZTOŃ Waldemar
07. KULEC Jan
08. LĄKOCY Andrzej
09. MAJEWSKI Krzysztof
10. MIKULSKI Jarosław
11. MIŁKOWSKI Krzysztof
12. MYSZURA Lech
13. PRZYGODA Krzysztof
14. SAŁKOWSKI Krzysztof
15. SIWIEC Jerzy
16. SYNOWIEC Roman
17. SZYMAŃSKI Wojciech
18. ŚWIDERSKI Janusz
19. TRZASZCZKA Jerzy
20. WASIUTA Jacek
21. WILK Andrzej
22. WIŚNIAK Krzysztof
23. ZAGÓRSKI Zbigniew
24. ZIÓŁEK Mariusz

  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Kazimiera ZARÓD


  01. BRZESKI Mariusz
  02. CHUDZIK Tomasz
  03. CYBULSKI Ireneusz
  04. CZUBA Donat
  05. DUBIEL Józef
  06. GRACZYK Grzegorz
  07. GRONKIEWICZ Cezary
  08. GRZECZKA Jacek
  09. KUKURUDZ Daniel
  10. LINDE Krzysztof
  11. MACHCIŃSKI Paweł
  12. MAŁOTA Jarosław
  13. NIEŁACZNY Tadeusz
  14. NOWOSAD Andrzej
  15. PAKUŁA Zbigniew
  16. PAWŁOWSKI Waldemar
  17. PŁYSA Zbigniew
  18. PYĆ Wiesław
  19. PYRAK Cezary
  20. RAJCH Janusz
  21. TOWAREK Marek
  22. WOLSKI Dariusz
  23. ZAKASZEWSKI Stanisław
  24. ZIELIŃSKI Jerzy
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych