Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - ppor, mgr Jerzy SMOLIŃSKI
Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Krystyna JURASZEK


  01. BORKOWSKI Janusz
  02. CIĘCIARA Jarosław
  03. GOCŁOWSKI Zdzisław
  04. KONOPNICKI Paweł
  05. KOPAŃSKI Jacek
  06. KRUSZKO Jacek
  07. KURASIEWICZ Longin
  08. KWIECIEŃ Wojciech
  09. LEUS Artur
  10. LIŚKIEWICZ Henryk
  11. ŁUKASZEWICZ Ryszard
  12. MATUSIAK Wiesław
  13. PASTUSZKA Aleksy
  14. ROJEK Piotr
  15. ROZWADOWSKI Andrzej
  16. WAŁĘCKI Krzysztof
  17. WOJTAŚ Tomasz
  18. PANASEWICZ Andrzej
  19. SKURSKI Piotr
  20. WIDYŃSKI Mieczysław

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Teresa ZAWADA


01. ANDRZEJCZYK Adrian
02. BĄCZEWSKI Wiesław
03. BŁASZCZUK Ireneusz
04. EWERTOWSKI Paweł
05. FARIAN Roman
06. FIRMOWSKI Władysław
07. KRAWCZYK Jarosław
08. ŁUSIARCZYK Mirosław
09. MACEK Jerzy
10. MADOŃ Sławomir
11. MIESZKOWSKI Jan
12. NIŻYŃSKI Marek
13. OKULSKI Radosław
14. PŁUCIENNIK Tomasz
15. SMUTEK Zbigniew
16. STEFAŃSKI Artur
17. STUGLIK Witold
18. SZAMBELAN Julian
19. ŻMUDA Karol

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Zofia WALKIEWICZ


01. DUBAJ Lesław
02. GAJEWSKI Stanisław
03. GARDJAS Krzysztof
04. GAWIŃSKI Leszek
05. GROCHOWSKI Mirosław
06. KOPRUKOWNIAK Dariusz
07. KOŹLIŃSKI Stanisław
08. KSIĄŻAK Jerzy
09. KUKLIŃSKI Jarosław
10. KULIG Wiesław
11. MAZUR Dariusz
12. MILEWSKI Tomasz
13. MISZEWSKI Janusz
14. OSTOJSKI Arkadiusz
15. PAŚNIKOWSKI Artur
16. PIOTROWSKI Jan
17. RAWIAK Sławomir
18. ROBAK Marek
19. RONIEK Waldemar
20. SAWICKI Grzegorz
21. SZWECH Grzegorz
22. SIEDLECKI Mariusz




  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Danuta LITWIN


  01. BARANOWSKI Marek
  02. CHOMA Sylwester
  03. DĄBROWSKI Dariusz
  04. DERLIKIEWICZ Zenon
  05. JAKUBOWSKI Andrzej
  06. KACZMARCZYK Andrzej
  07. KARDAS Sławomir
  08. KĘDRAK Jerzy
  09. KONDRAT Piotr
  10. KURUŚ Ireneusz
  11. MATYJASZEK Andrzej
  12. MODRAS Tomasz
  13. PAPIS Dariusz
  14. PECKO Andrzej
  15. ROSA Krzysztof
  16. SZKODA Krzysztof
  17. URBANOWICZ Mariusz
  18. WAWRUSZUK Gerard
  19. WOJTYŚ Grzegorz
  20. WOLAK Dariusz
  21. WOREK Krzysztof
  22. ŻYCKI Wojciech
  23. SUŁEK Grzegorz

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
ppor mgr Jerzy SMOLIŃSKI


01. BEDNAROWICZ Andrzej
02. BOGUCKI Paweł
03. CEBULA Krzysztof
04. CHRULSKI Jerzy
05. FRANCZAK Wiesław
06. KASPRZAK Andrzej
07. KOCHAŃSKI Aleksander
08. KONIARZ Andrzej
09. KOWALIK Andrzej
10. KOZUBA Jarosław
11. KRUK Waldemar
12. MAROŃSKI Waldemar
13. MICHALSKI Jarosław
14. NOWOCIŃSKI Sławomir
15. PAJÓREK Tomasz
16. PIOTUCH Robert
17. PYRA Andrzej
18. RODAK Arkadiusz
19. SUCHENKO Bogusław
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych