Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - por. pil. Adam PERNAK
Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Anna CZABAN


  01. DEJNEK Piotr
  02. DZIADCZYKOWSKI Robert
  03. FIUK Paweł
  04. GOŁDZIŃSKI Marian
  05. GÓRKIEWICZ Maciej
  06. HULL Artur
  07. KAMIŃSKI Dariusz
  08. LECHOCIŃSKI Jan
  09. MIERZICKI Andrzej
  10. ODOLECKI Grzegorz
  12. PIEŃKOWSKI Zbigniew
  13. RACZYŃSKI Ryszard
  14. RUTKOWSKI Artur
  15. SURDY Sławomir
  16. WESOŁOWSKI Stanisław
  17. WRÓBEL Piotr
  18. ZAPADKA Czesław

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Danuta PERNAK


01. DOMAŃSKI Leszek
02. FALENTA Grzegorz
03. GASIK Marek
04. GOSPODAREK Andrzej
05. JAMIOŁ Tomasz
06. KARPUK Maciej
07. MAJ Robert
08. PIETRASZEK Zbigniew
09. PODDANIEC Mirosław
10. RYMCZUK Dariusz
11. SZUBERT Jarosław
12. SZUMSKI Zenon
13. SZWAJCA Andrzej
14. WESOŁOWSKI Piotr
15. WIROWSKI Piotr
16. WRÓBLEWSKI Ryszard

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Anna PIELACHA


01. BĄKAŁA Jarosław
02. BORKOWSKI Artur
03. BUCZAK Mariusz
04. CIBOR Krzysztof
05. CZAPIEWSKI Marek
06. DZIURA Leszek
07. GRYKAŁOWSKI Mirosław
08. JEMIELNIAK Mirosław
09. KRAWCZAK Robert
10. KUK Jacek
11. LEONARCIK Dariusz
12. MACIEJEWSKI Robert
13. MAREK Piotr
14. MUSIAŁ Grzegorz
15. NOWAKOWSKI Witold
16. PŁATNERZ Roman
17. RACHOŃ Wojciech
18. STEFANIAK Tomasz
19. WILCZYŃSKI Maciej




  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Ewelina SMOLIŃSKA


  01. BZYMEK Jan
  02. CHOŁUJ Tomasz
  03. CIEĆKOWSKI Mariusz
  04. DOROBA Józef
  05. JARMUŁA Jacek
  06. KARWOWSKI Dariusz
  07. ŁOSIEWICZ Janusz
  08. MASTALERZ Jarosław
  09. MATYSIEWICZ Ryszard
  10. MICHAŁOWSKI Zbigniew
  11. PEKAŁOWSKI Dariusz
  12. PRZYBOROWSKI Roman
  13. RURARZ Ireneusz
  14. SOŁTYSIAK Mariusz
  15. SZCZEPANIK Witold
  16. WIDZ Tomasz
  18. WÓJCIK Stanisław
  17. WOJTERA Andrzej
  19. ZIÓŁKOWSKI Grzegorz

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
kpt. pil. Adam PERNAK


01. CZARNECKI Jacek
02. GANOBIS Grzegorz
03. GOMÓŁKA Dariusz
04. GROCHOWSKI Krzysztof
05. JUSZCZAK Marek
06. KROWISZ Wiesław
07. KUKIEŁKA Dariusz
08. MALICKI Zbigniew
09. MARKOWSKI Sławomir
10. MĘTRAK Zygmunt
11. MICHALIK Marek
12. OCHNIO Michał
13. RETMANIAK Krzysztof
14. RYBCZYŃSKI Leon
15. RZEPKO Janusz
16. SOBKOWICZ Bogusław
17. TOMASZEWSKI Mirosław
18. WASILUK Walenty
19. WŁODARCZYK Gustaw
20. ZIELIŃSKI Karol
21. ZYCH Bogusław
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych