Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - por. pil Tadeusz ŻURAWSKI
Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Urszula LASZEWSKA


  01. BALJON Bogdan
  02. BARAN Włodzimierz
  03. BŁASZCZYK Artur
  04. BOROWIECKI Tomasz
  05. BRZEŻECKI Dariusz
  06. CIEMNO-CZOŁOWSKI Henryk
  07. ĆWIK Andrzej
  08. GAŁCZYŃSKI Robert
  09. GĘSIAK Tomasz
  10. JAKUBIEC Artur
  11. KIJOWSKI Zbigniew
  12. KONICKI Mariusz
  13. KRÓL Dariusz
  14. MAZUR Marian
  15. MAZURKIEWICZ Dariusz
  16. MORDEL Robert
  17. PACHYTEL Jacek
  18. PŁATKOWSKI Jarosław
  19. PRUS Tomasz
  20. ROSÓŁ Zbigniew
  21. SKRZYPCZAK Cezary
  22. STACHARSKI Krzysztof
  23. STADNIK Andrzej
  24. TRAJER Piotr
  25. ZAWADZKI Cezary

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
por. pil. Tadeusz ŻURAWSKI


01. CHMIELEWSKI Edward
02. DULAK Krzysztof
03. FAŁEK Waldemar
04. FYDRYCH Bogdan
05. GANCARZ Zygmunt
06. GŁOGOWSKI Tadeusz
07. GŁOS Ireneusz
08. HEBA Grzegorz
09. HOROSZKO Ireneusz
10. KULIKOWSKI Adam
11. KUNKA Szczepan
12. MACHUL Marek
13. MAŁACHOWSKI Sławomir
14. MAZURKIEWICZ Dariusz
15. MIĘDLARZ Tomasz
16. PAWŁOWSKI Grzegorz
17. PIZOŃ Grzegorz
18. SEREGIET Dariusz
19. SIARKIEWICZ Krzysztof
20. SZCZEPANIK Krzysztof
21. TĘCZA Piotr
22. WASSER Cezary
23. ZARĘBA Jacek

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Danuta STOLA


01. BALCEROWSKI Marcin
02. BORAL Grzegorz
03. BORKOWSKI Artur
04. BUGAJSKI Jarosław
05. CETNAR Paweł
06. CWOLIŃSKI Andrzej
07. DYJAK Marek
08. GDULA Dariusz
09. JADACH Janusz
10. KMIEĆ Kazimierz
11. ŁUKASIK Leszek
12. MACIĄG Dariusz
13. MATUSZEWSKI Paweł
14. MILCZARCZYK Paweł
15. OSIAK Dariusz
16. PIORUN Norbert
17. PISZCZATOWSKI Andrzej
18. PUSTELNIK Witold
19. SAWICKI Arkadiusz
20. SERGIEL Zbigniew
21. STONOSIEK Jerzy
22. WERELICH Andrzej
23. WUJCIUK Dariusz
24. WYRWICH Jacek
25. ZYGLER Władysław




  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Anna PIELACHA


  01. ADAMOWSKI Witold
  02. BOCHEN Dariusz
  03. DADAS Piotr
  04. DROŻDŻ Sławomir
  05. DZIADUCH Marek
  06. GĄSIOR Jerzy
  07. GRZEJSZCZYK Robert
  08. JASTRZĘBSKI Artur
  09. KIEDA Grzegorz
  10. LECZKOWSKI Krzysztof
  11. ŁEBEK Grzegorz
  12. ŁUKASZCZUK Tomasz
  13. MAKAREWICZ Robert
  14. MAZEK Piotr
  15. MODRAS Piotr
  16. PAŁKA Mariusz
  17. RATAJCZYK Jacek
  18. RZESZOWIAK Tomasz
  19. SKIBA Janusz
  20. WYCHADAŃCZUK Mirosław
  21. ZIMOLĄG Robert
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych