Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - ppor. nawig. Andrzej JAWORSKI
Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Teresa GLINKA


  01. BEBEL Kazimierz
  02. CHOBOTOW Grzegorz
  03. CZAPLICKI Mirosław
  04. GRABARCZYK Jacek
  05. GUZ Mirosław
  06. JAKUBIEC Tomasz
  07. KOPEĆ Jacek
  08. KUŚMIERCZYK Mirosław
  09. LENDZION Alfred
  10. MARCHALEWSKI Krzysztof
  11. MAZUR Arkadiusz
  12. PILARSKI Mirosław
  13. POPIS Andrzej
  14. SOBESTJAŃSKI Jarosław
  15. SZARLIŃSKI Wacław
  16. SZYMAŃSKI Henryk
  17. ŚCIBIOR Dariusz
  18. TOPOREK Jacek
  19. WIECZOREK Krystyn
  20. WIELGOSZ Andrzej
  21. WOJTAS Mieczysław
  22. WOJTYŚ Jarosław
  23. ZDEBSKI Cezary

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Urszula MAJEWSKA


01. ADAMCZUK Piotr
02. CZERPAK Grzegorz
03. GŁOWNIAK Sylwester
04. JAROŚKA Dariusz
05. KACZOR Jan
06. KARPETA Sławomir
07. KOSTERNA Zbigniew
08. KRASOŃ Janusz
09. KRAUZ Andrzej
10. NOWAKOWSKI Sławomir
11. PIETRZAK Tomasz
12. SABINIARZ Grzegorz
13. SIUDEK Dariusz
14. STAŃCZYK Dariusz
15. STEPANIUK Rościsław
16. STROŃSKI Ryszard
17. SZEWCZAK Cezary
18. TARGALSKI Waldemar
19. WELMAN Włodzimierz
20. WIEPRZOWSKI Andrzej
21. WIŚNIEWSKI Grzegorz
22. WOJSZEL Cezary
23. WYRZYKOWSKI Cezary
24. ZDUŃCZUK Dariusz
25. ZIOMEK Janusz

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Elżbieta JAWORSKA


01. BIGUS Janusz
02. JASIAK Zbigniew
03. JASIŃSKI Leszek
04. JURCZENIA Arkadiusz
05. KAMIŃSKI Mirosław
06. KARAŚ Arkadiusz
07. KARAŚ Grzegorz
08. KIEŁEK Waldemar
09. KRZYSZCZAK Bogdan
10. KUĆMAJA Sławomir
11. LEBIDA Marek
12. MALACH Dariusz
13. MALINOWSKI Dariusz
14. MARSZAŁEK Marek
15. NOWAK Andrzej
16. PROTASIEWICZ Andrzej
17. PUDŁOWSKI Mariusz
18. SENEJKO Andrzej
19. STACHERA Jacek
20. WNOROWSKI Grzegorz
21. ZAWIESKA Leszek






  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Urszula LASZEWSKA


  01. BADAWIKA Andrzej
  02. BANACH Włodzimierz
  03. BĄK Jacek
  04. BUCZKO Jerzy
  05. CHOMA Artur
  06. CUR Mirosław
  07. DRAB Andrzej
  08. JABŁOŃSKI Dariusz
  09. JAGIEŁŁO Andrzej
  10. JUDA Mariusz
  11. KRÓLAK Waldemar
  12. PISKAŁA Wiesław
  13. SIENKIEL Ireneusz
  14. SMATER Krzysztof
  15. SOWA Ryszard
  16. ŚLUBOWSKI Jarosław
  17. WALISZKIEWICZ Paweł
  18. WIELICZKO Dariusz
  19. WOJTKOWSKI Dariusz

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Ryszarda BEREZOWSKA - ORNAT


01. BLICHARZ Marek
02. BŁACHNIO Krzysztof
03. BOROWIEC Dariusz
04. BOROWIEC Sławomir
06. CICHOCKI Dariusz
05. CIEŚLIK Jacek
07. CUR Krzysztof
08. CZAJKOWSKI Mariusz
09. DĘBSKI Ireneusz
10. FERENS Dariusz
11. GRZESZUK Tadeusz
12. KACZMARZYK Mariusz
13. KOMOROWSKI Jacek
14. KOWARA Zbigniew
15. MICHALSKI Piotr
16. OBRĘBSKI Mirosław
17. RADAWIEC Andrzej
18. STACHNIO Wojciech
19. SZERLĄG Bogdan
20. WRÓBEL Jacek
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych