Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - por. mgr Jerzy SMOLINSKI
Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Krystyna JURASZEK


  01. BAŁOSZEK Piotr
  02. CHYLIŃSKI Janusz
  03. GRABOWSKI Grzegorz
  04. GRABOWSKI Zenon
  05. GRYC Mirosław
  06. JAŃCZAK Mariusz
  07. KACZMARCZYK Dariusz
  08. KANIA Bogusław
  09. KRAWCZYK Paweł
  10. KRZEWSKI Marek
  11. MACIĄG Krzysztof
  12. MICHALAK Jacek
  13. MIZAK Jacek
  14. OSTOLSKI Witold
  15. ROSOCHACKI Rafał
  17. SKOLIMOWSKI Adam
  16. SKRZYPEK Cezary
  18. TALAREK Tomasz
  19. TWARDOWSKI Leszek
  20. WĘDZICH Cezary
  21. WILKOŁAZKI Mariusz
  22. WIŚNIEWSKI Krzysztof
  23. ZALEWSKI Robert

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Teresa ZAWADA


01. BIEDACHA Artur
02. GRODZICKI Rafał
03. KASPRZYCKI Robert
04. KOZŁOWSKI Artur
05. KRYSZCZUK Leszek
06. KWAŚNIEWSKI Waldemar
07. LIPNICKI Jarosław
08. MACIESZCZUK Janusz
09. MILCARZ Sławomir
10. OLEKSIEWICZ Adam
11. OZGA Wojciech
12. POLAKOWSKI Krzysztof
13. ROGUCKI Andrzej
14. RUDEK Jerzy
15. SARAN Andrzej
16. SAWIARSKI Robert
17. ŚWIĘCKI Robert
18. TOKARSKI Bolesław Jacek
19. ZABŁOCKI Dariusz
20. ZAWADA Robert
21. ZIÓŁKOWSKI Andrzej

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Władysław CHOJNACKI


01. ARUTIUNOW Marek
02. BESKA Włodzimierz
03. BEYER Jacek
04. BOGUSZ Zbigniew
05. GRODZICKI Tomasz
06. GUSZKIEWICZ Jacek
07. JAKIMOWICZ Dariusz
08. KAMIŃSKI Wojciech
09. KOWAL Robert
10. MARCHEWKA Jarosław
11. OKUŃ Mariusz
12. OLESZCZUK Jerzy
13. OSYPOWICZ Zbigniew
14. PASTERCZYK Marek
15. PILUŚ Artur
16. RACINOWSKI Juliusz
17. RODAK Piotr
18. SIENKIEWICZ Mariusz
19. WILK Witold
20. ZAWIŁA Jarosław
21. ZIÓŁKOWSKI Krzysztof






  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Danuta LITWIN


  01. ADAMSKI Andrzej
  02. BARBARA Artur
  03. BORAWSKI Andrzej
  04. CICHOCKI Krzysztof
  05. CIEPAŁOWICZ Tomasz
  06. FORMA Sławomir
  07. GALAGA Dariusz
  08. GMITRUK Jarosław
  09. GOMUŁA Piotr
  10. HARPENIUK Robert
  11. JĘDRZEJEWSKI Mariusz
  12. KALISZ Cezary
  13. KANIA Artur
  14. KOSTEWICZ Krzysztof
  15. KOTULSKI Sławomir
  16. LUBAŃSKI Wiesław
  17. ŁAPIŃSKI Tadeusz
  18. MACIEJUK Robert
  19. MAZUREK Piotr
  20. PAKUŁA Marek
  21. PAWŁOWSKI Mariusz
  22. POKROPSKI Arkadiusz
  23. ROSZCZENKO Dariusz
  24. SILNICKI Mirosław
  25. WACHOWIAK Tomasz
  26. ZIÓŁKOWSKI Marek
  27. ŻELECHOWSKI Tomasz

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Wanda WOJTAŚ


01. BIEŃKO Adam
03. BRUDZIŃSKI Tomasz
04. DOMAŃSKI Rafał
05. DUDA Jacek
06. FAL Robert
07. FILIPIAK Dariusz
08. GAJDA Rafał
09. KOPCZYŃSKI Artur
10. KOTŁOWSKI Piotr
11. KOZAK Robert
12. KUCZMA Krzysztof
13. MAJER Arkadiusz
14. MAJEWSKI Tomasz
15. MALACH Jan
16. MĄCZKA Artur
17. OLEJNIK Waldemar
18. ORLIŃSKI Waldemar
19. OWSIEWSKI Jarosław
20. PLUCIŃSKI Tomasz
2. STAROSTA Wojciech
21. SZAREK Leszek
22. SZYMANIAK Marek
23. WILK Eugeniusz
24. ZIÓŁKOWSKI Jacek

Klasa IV F
Wychowawca szkolny
mgr Zbigniew FILIKS


01. DĘBECKI Mirosław
02. GEMBORYS Waldemar
03. GŁUCH Gerard
04. GRĄCZEWSKI Krzysztof
05. HUPTYŚ Waldemar
06. ICKIEWICZ Piotr
07. JARGOT Grzegorz
08. LISZEWSKI Robert
09. MATUSIK Bogdan
10. NAPIÓRKOWSKI Paweł
11. OZNER Marek
12. PERLIK Jacek
13. POLIKOWSKI Jerzy
14. PSZCZOŁA Jacek
15. PURWIN Mirosław
16. SALISZ Dariusz
17. TROJANOWSKI Ryszard
18. TWARDOWSKI Zbigniew
19. TYSZKO Robert
20. WEGOREK Jerzy
21. WOLANIN Dariusz
22. WÓJTOWICZ Adam

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych