Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - kpt. mgr Ryszard GRUSZCZYŃSKI
Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  inż. Jan KUŹNIAK


  01.AUGUSTYNOWICZ Aleksander
  02. BIEŻOŃSKI Piotr
  03. DOMASZUK Janusz
  04. DUDZIK Jacek
  05. GŁOS Jacek
  06. JANISZEWSKI Grzegorz
  08. KOŁDYŃSKI Marek
  07. KOZIOŁ Artur
  09. KUR Robert
  10. ŁASZYCA Edward
  11. NOCKOWSKI Damian
  12. NOWAK Adam
  13. PŁESZKA Jacek
  14. ROMAŃCZUK Tomasz
  15. SOLECKI Tomasz
  16. ŚWIDERSKI Piotr
  17. TRUSKOLAWSKI Krzysztof
  18. WUJCIUK Jacek
  19. ZDUNEK Paweł

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
Małgorzata FORTUNA


01. BERNACKI Robert
02. BŁACH Leszek
03. BONDARUK Adam
04. BOROWIEC Jarosław
05. CICHOSZ Piotr
06. JACHOWICZ Tomasz
07. LIPSKI Andrzej
08. MIKOŁAJCZYK Dariusz
09. PIECHOWSKI Paweł
10. PIŃCZUK Arkadiusz
11. PLUCIŃSKI Mirosław
12. REDEŁ Sylwester
13. SAMORODNY Igor
14. SŁYK Wojciech
15. ŚPICH Tomasz
16. SPYCHALSKI Marek
18. TKACZYK Andrzej
17. TOSZA Arkadiusz
19. WĘDRAK Sławomir
20. WOJDAT Marek
21. ZAGOŻDŻON Jacek

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Barbara SKARŻYŃSKA-SZPYT


01. BUJNOWSKI Andrzej
02. CZERNIAK Sławomir
03. DŁUGOSZEWSKI Artur
04. DRZEWIECKI Dariusz
05. DYGAS Sławomir
06. JĘDRASEK Jerzy
07. KASZLUGA Krzysztof
08. KNAP Sławomir
09. KORNILUK Tadeusz
10. LEWKOWICZ Adam
11. MIEZANCEW Tomasz
12. MOŻEJKO Robert
13. OLSZYNA Grzegorz
14. PERGEL Jacek
15. PIECZYKOLAN Grzegorz
16. POLEWCZAK Ryszard
17. RYSZKA Piotr
18. SAWICKI Ireneusz
19. TAJMAJER Arkadiusz
22. TALAR Aleksander
20. WASILEWSKI Jerzy
21. WOŹNIAK Tomasz






  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mg Kazimiera KALINOWSKA


  01. BŁASZKOWSKI Dariusz
  02. GRADKOWSKI Cezary
  03. GUZEK Dariusz
  04. JACH Jarosław
  05. KARPIŃSKI Piotr
  06. KOŚKA Andrzej
  07. KOWALIK Artur
  08. KRAJDA Sławomir
  09. KRAWCZYŃSKI Grzegorz
  10. KSIT Sławomir
  11. MORCHAL Robert
  12. PACHOCIŃSKI Zbigniew
  13. PIOTROWICZ Krzysztof
  14. RUTKOWSKI Dariusz
  15. SIKORA Andrzej
  16. SITARZ Krzysztof
  17. STANISZEWSKI Ireneusz
  18. WIŚNIEWSKI Krzysztof
  19. WIŚNIEWSKI Remigiusz
  20. ZAGAŁA Wojciech

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Jolanta PUCHALSKA


01. BEDNARZ Adam
02. BUKOWSKI Piotr
03. DOMAŃSKI Jarosław
04. DYKSA Zbigniew
05. KARWOWSKI Janusz
06. ŁOPATA Janusz
07. MIAZGA Piotr
08. MIECZKOWSKI Piotr
09. MIŚTAK Robert
10. PACYŃSKI Dariusz
11. PIĄTEK Grzegorz
12. POGUDZ Waldemar
13. RYGIEL Artur
14. SIWAK Artur
15. SZYMAJDA Sławomir
16. WASILEWSKI Paweł
17. WIŚNIEWSKI Cezary
18. WITEK Sławomir
19. WŁODARCZYK Jacek
20. WOŹNIAK Wojciech
21. ZARZYCKI Robert
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych