Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - kpt. pil. Tadeusz ŻURAWSKI
Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Włodzimierz MAJ


  01. AUGUSTYNIUK Piotr
  02. BILSKI Jarosław
  03. BOGDAŃSKAI Marek
  04. CHOCHLA Piotr
  05. GRZEGORCZYK Mariusz
  06. GUDRO Robert
  07. JĘDRZEJCZYK Zbigniew
  08. JÓZEFIAK Tomasz
  09. KARSZNIA Jarosław
  10. KIJAS Robert
  11. KUJAŁOWICZ Jarosław
  12. KUSAL Paweł
  13. KWIATKOWSKI Jacek
  14. LICHOCKI Ernest
  15. ŁAZARCZYK Jacek
  16. MĄDRACKI Robert
  17. MELKE Artur
  18. NAPIERALSKI Wojciech
  19. NIEDUZIAK Rafał
  20. NIEWIADOMSKI Robert
  21. PASZEK Mariusz
  22. PRÓCHNIAK Krzysztof
  23. SADOWNIK Mariusz
  24. SKOTNICZNY Jarosław
  25. SMAGA Artur
  26. SMEREKA Paweł
  27. WACŁAWSKI Witold
  28. WAROWNY Janusz
  29. WOJDAT Rafał
  30. WOŹNIAK Robert
  31. ZYBAŁA Piotr

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Danuta STOLA


01. BARTNIK Grzegorz
03. BRONAKOWSKI Paweł
02. BORKOWSKI Janusz
04. CEDROWSKI Leszek
05. CHODARA Józef
06. CZOCHARA Albert
07. DONAJ Paweł
08. DRZAZGA Tomasz
09. JANKOWSKI Robert
10. KARPETA Adam
11. KNUTEL Stanisław
12. KOKŁOWSKI Ireneusz
13. KUŹMICKI Wojciech
14. LESZEK Marek
15. ŁUKIEWICZ Janusz
16. MIROŃSKI Maciej
17. MONETA Mirosław
18. SĘKOWSKI Leszek
19. SKOLIMOWSKI Ludwik
20. SKROŃSKI Piotr
21. SOCHACKI Krzysztof
22. SUWAŁA Bogdan
23. SZUL Jan
24. SZYCH Wojciech
25. ŚWIDER Sławomir
26. TROJAK Andrzej
27. WACH Zbigniew
28. WALENCIK Tomasz
29. WARDECKI Dariusz
30. WNUK Robert
31. WÓJCIK Wojciech
32. ŻYŁA Robert

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Anna WIECZOREK


01. FLINTA Krzysztof
02. GADASZEWSKI Tomasz
03. GRZYBOWSKI Marek
04. IZDEBSKI Sławomir
05. JELEŃSKI Grzegorz
06. KOMINEK Tomasz
07. KOWALAK Dariusz
08. KRZYŻAK Jacek
09. KURZYNIEC Krzysztof
10. MAZUR Robert
11. MOĆKO Dariusz
12. MRÓZ Robert
13. PISKORZ Artur
14. ROSOŁEK Krzysztof
15. SOKÓŁ Edward
16. STARZYŃSKI Ireneusz
17. STEFANEK Zbigniew
18. SYLWESTRZAK Mariusz
19. SZYMALA Marek
20. ŚLIWKIEWICZ Jarosław
21. TARNOWSKI Krzysztof
22. URBAŃSKI Rafał
23. WILK Jerzy
24. WIŚNIEWSKI Dariusz
25. WYSOCKI Włodzimierz
26. ZIĘBA Robert






  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Anna PIELACHA


  01. BARTOSIAK Jacek
  02. CIBOROWSKI Mariusz
  03. GAWEŁ Krzysztof
  04. GLIWKA Tomasz
  05. GNYŚ Dariusz
  06. GWÓŹDŹ Dariusz
  07. JAWOREK Jacek
  08. KONDRACIUK Andrzej
  09. KRAKOWIAK Andrzej
  10. KWIECIEŃ Grzegorz
  11. LIPIŃSKI Maciej
  12. MACHUL Krzysztof
  13. MACIEJEWSKI Miłosz
  14. PAWELEC Zenobiusz
  15. PAWLIK Tomasz
  16. POLAK Tomasz
  17. STACHURA Janusz
  18. STARBA Marcin
  19. STEFANI Andrzej
  20. SULIGA Maciej
  21. SZCZEPANIAK Krzysztof
  22. ŚWIST Dariusz
  23. WIĄZOWSKI Ireneusz
  24. ZIEMSKI Leszek
  25. ŻEBROWSKI Oktawiusz
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych