Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - por. nawig. Andrzej JAWORSKI
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Teresa GLINKA


  01. BARTOSIK Leszek
  02. BOSEK Cezary
  03. BRODACKI Bogdan
  04. CHRUŚNIAK Robert
  05. CIEŚLAK Piotr
  06. CZYŻ Andrzej
  07. GŁÓWCZYŃSKI Jacek
  08. GOŁAWSKI Artur
  09. GRENDA Bogdan
  10. JAKUBIK Andrzej
  11. KAPER Robert
  12. KOŁODZIEJCZUK Paweł
  13. KORPYSA Sławomir
  14. KOTARSKI Tomasz
  15. LEMIESZEK Robert
  16. ŁATA Ireneusz
  17. ŁĘTOWSKI Piotr
  18. MOLSKI Dariusz
  19. NYŚK Mariusz
  20. POLASZEK Zdzisław
  21. RIPA Dariusz
  22. SKIBIŃSKI Adam
  23. STACHYRA Mariusz
  24. WAJS Sławomir
  25. WARDA Grzegorz
  26. WÓJCIK Krzysztof

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Elżbieta JAWORSKA


01. BARTOSZCZE Grzegorz
02. CHMIEL Robert
03. DAWIDCZYK Mariusz
04. FIODOROW Adam
05. FURMAN Maciej
06. GRAL Krzysztof
07. GRZELAK Jacek
08. JARASZEK Tomasz
09. JODEŁKA Jarosław
10. KALINOWSKI Waldemar
11. KARCZEWSKI Robert
12. KOŚCIELNIAK Paweł
13. KSIĄŻEK Przemysław
14. LEWANDOWSKI Bogdan
15. ŁAWICKI Marek
16. MARĆ Andrzej
17. MARKOWSKI Jarosław
18. MARSZAŁEK Piotr
19. MARTYSZUNIS Aleksander
20. NOJEK Jacek
21. PAROL Krzysztof
22. PIĄTEK Mariusz
23. SACHARCZUK Jerzy
24. SMELKA Jacek
25. SZEWCZAK Piotr
26. SZYMAŃSKI Robert
27. WIEJAK Sławomir
28. WIĘCEK Jarosław
29. WITAK Andrzej
30. ZIELIŃSKI Filip

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Danuta LITWIN


01. BASIAK Władysław
02. BUGAJCZYK Krzysztof
03. BUTRYN Adam
04. CIEĆKA Przemysław
05. DWORAK Marcin
06. GLEGOŁA Rafał
07. GRZEGORCZYK Piotr
08. HOŁUBIK Jarosław
09. KAWALEC Wojciech
10. KOPEĆ Cezary
11. KRĘCIEJEWSKI Krzysztof
12. KUŁAKOWSKI Mariusz
13. LANGE Artur
14. ŁABA Grzegorz
15. PĘKSYK Robert
16. PRZYCHODZIEŃ Maciej
17. RYŁKO Jarosław
18. SKRZYPEK Witold
19. SOKÓŁ Witold
20. STEFANIAK Roman
21. SUKIENNIK Artur
22. SZCZEPANIK Wojciech
23. SZCZEPAŃSKI Andrzej
24. TRYKACZ Andrzej

  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Władysław CHOJNACKI


  01. BURBO Tomasz
  02. CIBORSKI Andrzej
  03. DEMSKI Dariusz
  04. FOREMNY Grzegorz
  05. FUS Witold
  06. JACKIEWICZ Tomasz
  07. KOWALSKI Jarosław
  08. KRAKOWIAK Krzysztof
  09. KRAWCZYK Jacek
  10. KRZYWINA Robert
  11. ŁUBIŃSKI Robert
  12. MACHOŃ Sławomir
  13. MATUSZEWSKI Ireneusz
  14. MIZAK Mariusz
  15. MYCZKO-JANKO Jacek
  16. PIÓRKOWSKI Jarosław
  17. RACHOŃ Piotr
  18. SIEGIEDA Mariusz
  19. SIEŃKOWSKI Sylwester
  20. SKRAJNY Sławomir
  21. STĘPNIEWSKI Adam
  22. SUCHODOLSKI Radosław
  23. SZOSTAK Krzysztof
  24. UNDZIAKIEWICZ Jacek
  25. WALCZAK Krzysztof
  26. WASILEWSKI Marek
  27. WĄS Grzegorz
  28. ZIELONKA Dariusz

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Urszula MAJEWSKA


01. BARTOSIEWICZ Jacek
02. BRODZIK Paweł
03. BZDEK Jacek
04. CIEŚLIK Krzysztof
05. DANILUK Piotr
06. DWORAK Michał
07. HERTEL Ryszard
08. JAKUBIK Jacek
09. JAŃTA Witold
10. JĘDRASZCZYK Karol
11. KAMOLA Mariusz
12. KRZEMIŃSKI Jerzy
13. KUBIK Ryszard
14. LORENC Sławomir
15. NOWICZENKO Andrzej
16. OŚCIŁOWSKI Andrzej
17. PLISZKA Tomasz
18. PODGAJNY Krzysztof
19. PODKÓWKA Waldemar
20. SADKOWSKI Mariusz
21. SAKWIŃSKI Marek
22. SAKWIŃSKI Tomasz
23. TRELKA Maciej
24. WASIAK Dariusz
25. WÓJCIK Krzysztof
26. ŻUKOWSKI Artur

Klasa IV F
Wychowawca szkolny
por. nawig. Andrzej JAWORSKI


01. BUGAJ Tomasz
02. BUKACKI Sławomir
03. CZERWIŃSKI Robert
04. DĄBROWSKI Wojciech
05. FLIS Jacek
06. JARZYNA Tomasz
07. KOŚCIUK Robert
08. KOZAK Jacek
09. KRASUSKI Robert
10. KSIĄŻEK Wiesław
11. LEWCZUK Marek
12. ŁUCJAN Zenon
13. ŁUKAWSKI Robert
14. MALIŃSKI Jarosław
15. MARUD Sławomir
16. MROZEK Mariusz
17. MRÓZ Marek
18. NOGALSKI Dariusz
19. OLBRYŚ Jarosław
20. PAWLUCZUK Marek
21. RADOMSKI Jacek
22. RUTOWICZ Sławomir
23. STACHARSKI Waldemar
24. WŁODARCZYK Mariusz
25. ZBYTNIK Krzysztof
26. ŻEBROWSKI Marcin

  Klasa IV G
  Wychowawca szkolny
  mgr Ryszarda ORNAT-BEREZOWSKA


  01. BUGAJSKI Michał
  02. FIGIEL Rafał
  03. GÓRECKI Grzegorz
  04. GRZEBALSKI Adam
  05. KALINOWSKI Arkadiusz
  06. KOMOROWSKI Dariusz
  07. KUCHARSKI Grzegorz
  08. KULBAT Robert
  09. MICHTA Jan
  10. MIELOCH Tomasz
  11. MITURA Krzysztof
  12. OLEWIŃSKI Jarosław
  13. RICHTER Piotr
  14. SŁOKA Krzysztof
  15. SOBIESIAK Mirosław
  16. SÓJKA Marek
  17. SZAŁAGAN Piotr
  18. ŚWISTAK Dariusz
  19. URBAŃSKI Arkadiusz
  20. WANAT Dariusz
  21. WIERZCHOŁEK Cezary
  22. WINCENCIAK Robert
  23. WOŹNIKIEWICZ Jan
  24. WRONA Wojciech
  25. ZAWLIK Robert
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych