Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - ppłk mgr Henryk DEJA
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Krystyna JURASZEK


  01. BIELECKI Piotr
  02. FRĄTCZAK Witold
  03. JASTRZĘBSKI Jarosław
  04. KACZMARCZYK Mariusz
  05. KAŁUŻNY Roman
  06. KONIARCZYK Krzysztof
  07. KOSTURKIEWICZ Tomasz
  08. LEPIANKA Paweł
  09. NOWAK Arkadiusz
  10. OBŁÓJ Tomasz
  11. RZADKOWSKI Marek
  12. SIEDLEC Dariusz
  13. STUDZIŃSKI Sebastian
  14. SZTAKOWSKI Robert
  15. TRYFON Jarosław
  16. WOJTACZKA Piotr
  17. WOŚKOWIAK Janusz
  18. WOŹNIAK Andrzej

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Teresa ZAWADA


01. BEREŻKA Jacek
02. BESZTAK Marcin
03. CICHAWA Jacek
04. GRZYBOWSKI Rafał
05. HANC Paweł
06. JURKIEWICZ Sławomir
07. KASPRZAK Marek
08. MAJCHROWSKI Paweł
09. MAKARA Sylwester
10. MAŃKO Piotr
11. MARCZAK Krzysztof
12. MASIAREK Jarosław
13. MIZURA Mariusz
14. OLEJNIK Andrzej
15. OSUCH Robert
16. PASZEK Tomasz
17. ROMANOWSKI Andrzej
18. SIEMIŃSKI Maciej
19. SZKROBOL Krzysztof
20. SZYJA Robert
21. TARCZOŃ Tomasz
22. TOMASZEWSKI Jacek
23. TROCHIMIAK Artur
24. URBANOWICZ Mirosław
25. WAGNER Jerzy

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Ryszarda BEREZOWSKA-ORNAT


01. BINIĘDA Marcin
02. BYLINIAK Sławomir
03. CZAJKA Krzysztof
04. GUTOWSKI Zbigniew
05. JANCZURA Radosław
06. JUŚCIŃSKI Jarosław
07. KĄKOL Grzegorz
08. KIEWEL Janusz
09. KOŚCIUK Jan
10. KRĘT Artur
11. LEWICKI Robert
12. OBAROWSKI Arkadiusz
13. OKOŁOWICZ Mariusz
14. PIĄTEK Marek
15. PRZYBYŁ Piotr
16. SMUGA Sebastian
17. SZCZĘSNY Marcin
18. SZCZYGIEŁ Stanisław
19. SZERKNIS Olgierd
20. WEISSGERBER Robert




  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Mirosława MARCINIUK


  01. CHMIELEWSKI Grzegorz
  02. DUŁAWSKI Robert
  03. GOLISZEK Arkadiusz
  04. JAWOREK Grzegorz
  05. KARASIEWICZ Robert
  06. KORNAGA Mariusz
  07. KOWALSKI Marcin
  08. KOZA Rafał
  09. LIPIŃSKI Krzysztof
  10. MALINOWSKI Krzysztof
  11. MIAZGA Wojciech
  12. MZYK Mariusz
  13. PIETRZYKOWSKI Maciej
  14. POLIT Janusz
  15. SKWIRA Michał
  16. SOBOLEWSKI Sławomir
  17. UCHIMOWICZ Artur

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Wanda WOJTAŚ


01. BUCZKO Zygfryd
02. CZAPSKI Robert
03. GAŁCZYŃSKI Krzysztof
04. GĄSIOR Arkadiusz
05. GROBELNY Robert
06. HELMER Grzegorz
07. KOZŁOWSKI Arkadiusz
08. KRÓL Dariusz
09. LAMPARSKI Artur
10. ŁASKARZEWSKI Mariusz
11. NAROJCZYK Dariusz
12. PALUCH Piotr
13. PRZEDNÓWEK Adam
14. REDA Cezary
15. STROJEK Robert
16. SWATOWSKI Mirosław
17. SZPRENDAŁOWICZ Karol
19. TOMCZAK Waldemar
18. TUREK Wojciech
20. WÓJCIK Tomasz

Klasa IV F
Wychowawca szkolny
mgr Zbigniew FILIKS


01. BABIŃSKI Krzysztof
02. BRODZIŃSKI Eugeniusz
03. DIUG Krzysztof
04. GAWDZIŃSKI Jerzy
05. GOGÓŁ Jarosław
06. GRYGIEŃCZA Dariusz
07. KAŁUSZYŃSKI Tomasz
08. KANAR Dariusz
09. KOŁOMYSKI Jarosław
10. MAZUR Marek
11. MIKULSKI Roman
12. MOŃKOWSKI Karol
13. MOSZCZYŃSKI Andrzej
14. PAŚNIK Andrzej
15. PIOTROWSKI Marek
16. PIWNICZUK Krzysztof
17. SKRZYNECKI Andrzej
18. STOPIŃSKI Robert
19. TORBICKI Bartosz
20. WASILEWSKI Robert
21. ZALEWSKI Ireneusz

  Klasa IV G
  Wychowawca szkolny
  mgr Roman WOŁĄKIEWICZ


  01. BORZYSZKOWSKI Andrzej
  02. CZERWIŃSKI Tomasz
  03. DŁUGOSZ Robert
  04. FILIPCZUK Konrad
  05. GNYP Andrzej
  06. GUMIELA Artur
  07. KACPRZAK Dariusz
  08. KASZAK Mariusz
  09. KOZERAWSKI Paweł
  10. KULISZ Piotr
  11. MADEJ Mirosław
  12. NIEMOŃSKI Robert
  13. OSTROWSKI Stanisław
  14. PŁOŃSKI Krzysztof
  15. RYCZKOWSKI Dariusz
  16. SŁAWECKI Krzysztof
  17. STAWIARZ Waldemar
  18. TARADEJNA Andrzej
  19. WĄSIK Piotr



Klasa IV H
Wychowawca szkolny
mgr Ryszard STOLA


01. BORKOWSKI Piotr
02. CHMIELNICKI Jarosław
03. DĄBEK Jacek
04. DOBRZYŃSKI Andrzej
05. DZIWURA Grzegorz
06. FILIPEK Artur
07. FRYC Mariusz
08. GEREŁO Robert
09. GRZYMKIEWICZ Dariusz
10. KRUSZEWSKI Dariusz
11. KRZYŻANOWSKI Mariusz
12. LEWOWSKI Gabriel
13. MAGIELNICKI Mariusz
14. MOŁOCZNIK Jerzy
15. OLESIŃSKI Grzegorz
16. PAŁKA Zenon
17. PAWLINA Krzysztof
18. PEŁKA Krzysztof
19. PIWOWARSKI Robert
20. SAMIEC Dariusz
21. SEWERYN Marek
22. SOJKA Waldemar
23. SPASÓWKA Adam
24. WOŹNIAK Janusz
25. ŻAK Arkadiusz
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych