Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - kpt. mgr Ryszard GRUSZCZYŃSKI
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Teresa GLINKA


  01. ANDRYSIK Mariusz
  02. BARTOSIAK Robert
  03. BEHRENDT Jacek
  04. BERNAT Jarosław
  05. BRONAKOWSKI Maciej
  06. BRZOZOWSKI Sławomir
  07. CIECHANOWICZ Andrzej
  08. CZERNKIEWICZ Paweł
  09. GÓRA Mariusz
  10. JÓZEFIAK Andrzej
  11. KOLEK Robert
  12. KOŁODZIEJCZYK Grzegorz
  13. KOWALSKI Grzegorz
  14. KUCHARCZYK Krzysztof
  15. MANOWSKI Romuald
  16. MARKOWICZ Arkadiusz
  17. NAZIMEK Marcin
  18. NOWAK Ireneusz
  19. OLASIK Robert
  20. PYTLIŃSKI Rafał
  21. SITARZ Andrzej
  22. SKIRSKI Robert
  23. STAN Piotr
  24. SZYMCZAK Sebastian
  25. WOŁOSZYK Jacek
  26. ZADENCKI Rafał
  27. ZAJDEL Kamil
  28. ŻAK Marcin

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Małgorzata FORTUNA


01. AUGUSTYNOWICZ Cezary
02. BIENIAS Piotr
03. DZIUBIELA Piotr
04. FILA Roman
05. FREJ Miłosz
06. GOMÓŁKA Paweł
07. GRZYB Radosław
08. GWARDIAK Artur
09. JARZĘCKI Rafał
10. JOŃSKI Dariusz
11. KIERUZEL Szymon
12. KOMSA Artur
13. LENART Mirosław
14. MAJEK Mariusz
15. MIESZANIEC Robert
16. NIEWIŃSKI Tomasz
17. OCHOTA Tomasz
18. PIASEK Paweł
19. PIETRAK Tomasz
20. POMASKI Ryszard
21. PRUSS Tomasz
22. ROSOŁEK Marek
23. STYŚ Grzegorz
24. SZMALEC Krzysztof
25. SZYDŁOWSKI Piotr
26. ŚLIWIŃSKI Daniel
27. TATAROWSKI Dariusz
28. WOLSZCZAK Paweł
29. WORONKOW Mirosław

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Barbara SKARŻYŃSKA-SZPYT


01. ADAMCZYK Adam
02. BABICKI Robert
03. BOGUSZEWSKI Dariusz
04. DUNAJ Jerzy
05. FEDOROWICZ Krzysztof
06. GADOMSKI Wojciech
07. GALA Mariusz
08. HORACKIEWICZ Krzysztof
09. KOPIEL Maciej
10. KUTA Jacek
11. ŁĘGOCKI Ireneusz
12. ŁYŻWA Tomasz
13. MACHOWSKI Mirosław
14. MĘDREK Janusz
15. OSYS Robert
16. PAWELEC Mariusz
17. PAWLIŃSKI Piotr
18. REGULSKI Ireneusz
19. RUCIŃSKI Adam
20. SIEDLEC Krzysztof
21. STĘPNIAK Dominik
22. TOMCZAK Przemysław
23. WIŚNIEWSKI Tomasz
24. ŻUKOWSKI Bogdan







  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Kazimiera KALINOWSKA


  01. ALEKSIEJUK Jerzy
  02. BARCIŃSKI Jarosław
  03. CUPIAŁ Sławomir
  04. GARBACZ Mariusz
  05. GĄSIOR Grzegorz
  06. GOLAT Marcin
  07. HARASIMIUK Jan
  08. JASKÓŁA Maciej
  09. KACZOR Robert
  10. KOSIOR Artur
  11. MACIEJEWSKI Dariusz
  12. MITURA Zbigniew
  13. NAKONIECZNY Wojciech
  14. PACHUCKI Waldemar
  15. PETERWAS Paweł
  16. PIETRZAK Marcin
  17. SADOWNIK Włodzimierz
  18. STOCHMAL Paweł
  19. TUROWSKI Ryszard
  20. WISZNIEWSKI Zbigniew
  21. WÓJCIK Adam
  22. WRÓBLEWSKI Tomasz
  23. WYGONNY Andrzej
  24. ZYZIAK Wojciech

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Jolanta PUCHALSKA


01. BARAŃSKI Jacek
02. BERLICKI Mariusz
03. BIELIŃSKI Jarosław
04. GRABSKI Piotr
05. JASTRZĘBSKI Andrzej
06. JAWORSKI Grzegorz
07. KUŹMA Robert
08. LANGE Paweł
09. LIS Rafał
10. MARUDA Mariusz
11. MĄKOSA Sławomir
12. NOWAKOWSKI Tomasz
13. NOWOSADZKI Paweł
14. OSIAK Artur
15. PACYNIAK Robert
16. PRÓCHNIAK Piotr
17. ROMAŃSKI Ireneusz
18. SADOWY Dariusz
19. TROŚCIANKA Mirosław
20. WELTROWSKI Grzegorz
21. WOLSKI Robert
22. WÓJTOWICZ Robert
23. ZACZKOWSKI Zbigniew
24. ŻDANIUK Zbigniew
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych