Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - kpt. pil. Tadeusz ŻURAWSKI
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Zygmunt SAWKO


  01. BIGOS Paweł
  02. BUŁKA Mirosław
  03. BUNIAK Ryszard
  04. CZERNYHOWSKI Andrzej
  05. GIBADŁO Arkadiusz
  06. KOPIK Adam
  07. KWAS Artur
  08. MACHOWICZ Jakub
  09. MAŁAJ Wojciech
  10. MATEJUK Grzegorz
  11. NOWACZYK Paweł
  12. OZGA Piotr
  13. PORĘBA Jerzy
  14. PRZYBYŁOWICZ Marek
  15. SOBCZAK Jarosław
  16. SOSIŃSKI Michał
  17. SZPANKOWSKI Piotr
  18. SZTABIŃSKI Marek
  19. WASZCZYSZYN Marek
  20. ZAMOJSKI Marek

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Henryk SKIRGAJŁO


01. BIAŁAS Gabriel
02. BYSZEWSKI Dariusz
03. CZYŻ Roman
04. DOMAŃSKI Marcin
05. GŁOWACKI Piotr
06. JAKUBOWSKI Marcin
07. KAWĘCKI Mariusz
08. KURPIEWSKI Grzegorz
09. KUŚ Ireneusz
10. KWAŚNIAK Ireneusz
11. MICHALAK Dariusz
12. MICHALAK Marek
13. NOWAK Rafał
14. OSZAJCA Arkadiusz
15. PIETRZAK Marcin
16. ROMANEK Jan
17. STACIWA Mirosław
18. ŚCIESZKA Wojciech
19. URBAŃSKI Tomasz
20. WESOŁOWSKI Robert
21. WRZEŚNIAK Grzegorz
22. ZARĘBA Dariusz

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Anna JEŻAK


01. BORUCKI Rafał
02. BUCZYŃSKI Andrzej
03. BUKSIŃSKI Sławomir
04. CIUPAK Mariusz
05. DOBRACZYŃSKI Artur
06. GAWŁOWSKI Grzegorz
07. GNIADKOWSKI Tomasz
08. KAMIŃSKI Jacek
09. KARŁOWICZ Maciej
10. KOWALSKI Dariusz
11. KUJKO Wojciech
12. KUSZ Ireneusz
13. KWIATKOWSKI Paweł
14. LIS Artur
15. ŁYSOMIRSKI Sylwester
16. ORZECHOWSKI Mariusz
17. RÓŻYCKI Michał
18. SKRZYPKOWSKI Rafał
19. SOBIESZEK Robert
20. SZPADZIK Marcin
21. TARKOWSKI Sławomir
22. WARDA Piotr

  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Anna PIELACHA


  01. BAJOR Sebastian
  02. BRZEZIŃSKI Piotr
  03. CENDROWSKI Michał
  04. CIECHOŃSKI Sebastian
  05. DĄBEK Tomasz
  06. GUZDEK Mirosław
  07. HOŁYS Marcin
  08. KALINA Tomasz
  09. KOWALIK Mariusz
  10. KRUCZEK Jerzy
  11. LEWANDOWSKI Jarosław
  12. MIGOŃ Grzegorz
  13. MOSKAL Mariusz
  14. PAŹ Krzysztof
  15. PIOTROWSKI Robert
  16. ROGALA Jacek
  17. ROGALSKI Adam
  18. ROMAŃCZUK Wojciech
  19. SYKUŁA Ireneusz
  20. SZCZEPKOWSKI Rafał
  21. SZYDŁOWSKI Krzysztof
  22. WIAK Tomasz

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Danuta STOLA


01. BARTOSIK Piotr
02. BARTNICKI Robert
03. BOCIAN Marcin
04. GAJOS Marcin
05. KAWULA Tomasz
06. KOŁACZ Grzegorz
07. KUCIAPSKI Daniel
08. ŁÓJ Tomasz
09. MAŚLANEK Wojciech
10. MORAWSKI Krzysztof
11. NIEWIADOMSKI Tomasz
12. OSUCH Piotr
13. PASTUSZKA Piotr
14. SĘKOWSKI Artur
15. WALKOWICZ Ryszard
16. WINCASZEK Sławomir
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych