Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - ppłk mgr Henryk DEJA
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Anna CZABAN


  01. BOMBOLA Paweł
  02. BRASZAK Marcin
  03. CZECHOWSKI Zbigniew
  04. DUC Krzysztof
  05. FABER Tomasz
  06. JAFERNIK Maciej
  07. KAMOLA Mariusz
  08. KONIEC Mariusz
  09. OLSZEWSKI Marcin
  10. PASTUSZKA Karol
  11. PORĘBSKI Grzegorz
  12. SPODAR Rafał
  13. SZYSZKO Paweł
  14. TWARDOWSKI Tomasz
  15. WAWRZYNIAK Arkadiusz
  16. WOŁOSZYN Sebastian
  17. WOŹNIAK Przemysław
  18. WYDRA Marek
  19. ZIEMIANEK Janusz
  20. ZIEMNICKI Tomasz
  21. ZIÓŁKOWSKI Tomasz
  22. ŻMUDA Mikołaj

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Andrzej GREJNER


01. ADAMCZYK Sebastian
02. CHIZARI Michał
03. CHOJNACKI Sławomir
04. GŁADYSZEWSKI Robert
05. IWASZKO Piotr
06. KźDZIOŁKA Jacek
07. KOŁACZEK Michał
08. KORZENIOWSKI Przemysław
09. KRĘŻLEWICZ Grzegorz
10. KRUCZYŃSKI Bogusław
11. ŁYSIAK Krzysztof
12. NOWOSIELSKI Tomasz
13. NURZYŃSKI Marcin
14. PAJEWSKI Tomasz
15. PAŚNIK Artur
16. PLICHTA Tomasz
17. PODGÓRNY Paweł
18. TOPOREK Marcin
19. WYREMBSKI Piotr
20. ZIĘCIAK Sebastian

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Wanda WOJTAŚ


01. BABIROWSKI Paweł
02. BIEŃCZYK Piotr
03. CHRYCIUK Czesław
04. DOBROŚ Tomasz
05. GAJOWIECKI Dariusz
06. GOŁYSKI Mirosław
07. GRABOWSKI Zbigniew
08. HUS Marcin
09. MALECKI Daniel
10. MARCINIAK Jarosław
11. PIĄTEK Marcin
12. PIOTROWSKI Michał
13. PUDŁO Mirosław
14. ROSTKOWSKI Paweł
15. TREJDA Sławomir









  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Teresa ZAWADA


  01. BANASIUK Jarosław
  02. BEZUBIK Marcin
  03. CHODYKA Ireneusz
  04. DĘBOWCZYK Mariusz
  05. FILIPCZAK Sławomir
  06. GÓRNIK Grzegorz
  07. JASTRZĘBSKI Wiesław
  08. JEZIORSKI Tomasz
  09. KAMIŃSKI Marcin
  10. KUPIŃSKI Adam
  11. LIPIŃSKI Andrzej
  12. MARCZEWSKI Marcin
  13. MOTTA Piotr
  14. OLSZAK Bernard
  15. PAJNOWSKI Witold
  16. PIOTROWICZ Marcin
  17. PRZYTULSKI Tomasz
  18. RADZIKOWSKI Krzysztof
  19. SAGAŁA Daniel
  20. STRĄK Artur
  21. SZFRANIEC Marek
  22. TOMCZYSZYN Robert
  23. WIERCIAK Piotr
  24. ZIEJKA Adam

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Ryszard STOLA


01. CICHOCKI Jakub
02. FRĄCKOWIAK Krzysztof
03. GOŁAWSKI Damian
04. KAFARA Piotr
05. KALINOWSKI Adam
06. KASZA Grzegorz
07. KLIMKIEWICZ Grzegorz
08. KOT Tomasz
09. KRAKOWIAK Marcin
10. KUĆ Robert
11. MANIAK Łukasz
12. MARCINIAK Łukasz
13. MARUT Jerzy
14. MISIAŁKIEWICZ Maciej
15. NIEMCZUK Robert
16. OWCZAREK Roman
17. RZEPKOWSKI Rafał
18. STACHURSKI Dariusz
19. SZYMANIEC Krzysztof
20. TOMCZYK Robert
21. WARCHOCKI Dariusz
22. WARDA Mariusz
23. WĘSKA Arkadiusz
24. WÓJTOWICZ Krzysztof
25. ŻÓŁTOWSKI Paweł
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych