Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - mjr mgr Ryszard GRUSZCZYŃSKI
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Ryszarda BEREZOWSKA-ORNAT


  01. BASZAK Krzysztof
  02. BRZEŚCIŃSKI Krzysztof
  03. CZERSKI Robert
  04. ĆWIERKIEWICZ Mariusz
  05. DASZEWSKI Dariusz
  06. DźBROWSKI Łukasz
  07. DWORZYŃSKI Rafał
  08. FĄFARA Wojciech
  09. GRZYBOWSKI Daniel
  10. KALISZUK Artur
  11. KICZAK Władysław
  12. KRYWANIS Karol
  13. MASZTALER Radosław
  14. MIKA Rafał
  15. NEY Rafał
  17. SURA Michał
  16. SYKUT Adam
  18. ŚMIECH Andrzej
  19. TRZASKA Paweł
  20. WÓJCIK Paweł

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Teresa ZAWADA


01. BANASIUK Piotr
02. BANASZEWSKI Tomasz
03. BARAŃSKI Tomasz
04. CHODYKA Waldemar
05. CIEŚLAK Daniel
06. CIOMCIA Artur
07. DUDA Marcin
08. DWORSKI Grzegorz
09. JEŻAK Grzegorz
10. KONOPKA Robert
11. KOWALCZYK Paweł
12. KOWALSKI Krzysztof
13. KRUK Wojciech
14. KUC Sebastian
15. KUŹMA daniel
16. LASEK Paweł
17. LEPPERT Marcin
18. MALEC Tomasz
19. METERA Tomasz
20. ROGACKI Dariusz
21. SZYMAŃSKI Robert
22. TĘCZA Sławomir
23. WARDA Dominik
24. WERPACHOWSKI Krzysztof
25. WRÓBLEWSKI Wojciech
26. ZAORSKI Mariusz
27. ZWOLSKI Adam

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Stanisław BAŃCYROWSKI


1. CHAŁUBIŃSKI Marcin
2. DOBREK Piotr
3. FALIŃSKI Paweł
4. GALIŃSKI Rafał
5. GĄSIOREK Andrzej
6. JAROSZEK Radosław
7. JAWORSKI Sławomir
8. KARCZEWSKI Piotr
9. KICZYŃSKI Jarosław
10. KŁĘBEK Rafał
11. KOMOREK Marcin
12. KOMSA Grzegorz
13. KOSTERA Jarosław
14. KOWALKOWSKI Mariusz
15. KRUKOWSKI Ireneusz
16. LEWANDOWSKI Gabriel
17. LIKOS Rafał
18. MARKOWSKI Paweł
19. NOWAK Wojciech
20. POKORELI Tomasz
21. PRUCHEŃSKI Andrzej
22. PRUSACZYK Marcin
23. PUNICKI Sebastian
24. ROWICKI Tomasz
25. RÓŻYCKI Paweł
26. SKRZYPIEC Daniel
27. SZANTER Mariusz
28. SZYDZIAK Robert
29. ŚWIDERSKI Daniel
30. ZIELIŃSKI Tomasz
31. ŻURAWSKI Andrzej

  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Mirosława MARCINIUK


  01. ANTONIAK Konrad
  02. BUSZCZAK Piotr
  03. CEBULA Dominik
  04. CZERWIŃSKI Dariusz
  05. GOLIK Jakub
  06. GRONCZYŃSKI Piotr
  07. GRZELAK Mariusz
  08. HYS Andrzej
  09. IGNASZAK Leszek
  10. JANOWSKI Jacek
  11. KACZMARSKI Daniel
  12. KAFARA Andrzej
  13. KAPUSTA Przemysław
  14. KONIECZNY Tomasz
  15. KOWALSKI Adam
  16. KOWALSKI Artur
  17. KWIATKOWSKI Krzysztof
  18. MIELEWCZYK Zbigniew
  19. PASICH Mariusz
  20. RYS Sławomir
  21. SAPIEJA Tadeusz
  22. SEREDA Sebastian
  23. SIKORA Sławomir
  24. SKOCZEK Sławomir
   25. SZCZĘK Grzegorz
   26. ZIOMEK Grzegorz
   27. ZYSKA Krzysztof
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych