Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - pil. Tadeusz ŻURAWSKI
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Teresa GLINKA


  01. BUGAJSKI Piotr
  02. CZERNOBAJ Krzysztof
  03. DUDA Adam
  04. FRYMUS Marcin
  05. FURDZIK Paweł
  06. GOŹDZICKI Tomasz
  07. GRODECKI Tomasz
  08. KAPCIAK Grzegorz
  09. KASPRZAK Mariusz
  10. KOPEĆ Sebastian
  11. KOZŁOWSKI Marcin
  12. KRÓL Krzysztof
  13. KURC Kordian
  14. ŁUCZAK Dominik
  15. NOKIJEWSKI Mariusz
  16. NOWAK Krzysztof
  17. PISKORSKI Karol
  18. PNIEWSKI Piotr
  19. RADZIMIŃSKI Tomasz
  20. SIWEK Łukasz
  21. SKROŃSKI Przemysław
  22. SŁOTWIŃSKI Maksymilian
  23. STEFANIAK Piotr
  24. TARASIEWICZ Dominik
  25. USIATYCKI Daniel
  26. WĄCHAŁA Marek

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Małgorzata FORTUNA


01. BANYŚ Przemysław
02. GOLMENTO Michał
03. GOŁOFIT Grzegorz
04. GROSZKOWSKI Aarkadiusz
05. JANAS Mariusz
06. JANTAS Adam
07. KACPRZAK Grzegorz
08. KASIA Sławomir
09. KAWKA Rafał
10. ŁATA Piotr
11. NIEWĘGŁOWSKI Adam
12. NOWICKI Oskar
13. OLSZOWY Grzegorz
14. POŁOMSKI Damian
15. SUŁEK Radosław
16. SZOSTEK Karol
17. TYLL Adam
18. WĘGRZYNEK Michał

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Kazimiera KALINOWSKA


01. BOŻEK Mirosław
02. ĆWIKLIŃSKI Sebastian
03. DOROŻYŃSKI Robert
04. DZIEKANOWSKI Cezary
05. DZIK Artur
06. GOŁAS Grzegorz
07. GRBARCZYK Zbigniew
08. KALISZ Grzegorz
09. KOPERSKI Sebastian
10. KUPISZ Paweł
11. KUROWSKI Kamil
12. MOLENDA Robert
13. MULICA Tomasz
14. PAWLAK Mirosław
15. PIĄTEK Rafał
16. POKRYWKO Adam
17. POŹDZIOCH Łukasz
18. SCHODZIŃSKI Robert
19. STARCZYK Tomasz
20. STRUJ Przemysław
21. SZYMAŃSKI Michał
22. TURLEWICZ Robert
23. ZIEMKIEWICZ Jarosław

  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Anna PIELACHA


  01. GŁOS Michał
  02. GŁOWNIAK Wojciech
  03. GRANICZKA Grzegorz
  04. HASIK Paweł
  05. JAROS Wojciech
  06. JAWOSZEK Robert
  07. KOCISZEWSKI Michał
  08. ŁĘKAWA Marcin
  09. MICHAŁOWSKI Marek
  10. MŁODAWSKI Zbigniew
  11. NOWOSAD Dariusz
  12. OŻÓG Andrzej
  13. PĘKALAK Cezary
  14. RUTKOWSKI Paweł
  15. RZEPECKI Krystian
  16. SOKOŁOWSKI Marcin
  17. SZYMAŃSKI Kamil
  18. WĄSIK Adam

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Jolanta PUCHALSKA


01. BANASZEK Mariusz
02. DĄBROWSKI Marcin
03. GAC Mścigniew
04. KĘDZIORA Bartłomiej
05. KOLENDA Jarosław
06. KOPEĆ Mirosław
07. KOZDĘBA Paweł
08. KOZŁOWSKI Maciej
09. KUŁAK Andrzej
10. LEŚNICKI Piotr
11. MADEJ Konrad
12. MAŁACHOWSKI Tomasz
13. MEJKA Bartłomiej
14. MENDAK Mariusz
15. MICHAŁEK Norbert
16. NOWAK Piotr
17. ROŻEN Adam
18. RYBA Adam
19. ŚLIWINSKI Robert
20. WALASEK Robert
21. WŁODARCZYK Jarosław
22. ZALEWSKI Michał
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych