Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - mjr mgr Andrzej JAWORSKI
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Elżbieta JAWORSKA


  01. BRZOZOWSKI Andrzej
  02. DURAK Daniel
  03. GŁODEK Daniel
  04. KAPLUK Andrzej
  05. KRAJEWSKI Wojciech
  06. KUŹNICKI Jarosław
  07. LIPIŃSKI Paweł
  08. MIELNICZEK Jacek
  09. MIKANIK Sylwester
  10. MORAŃDA Jerzy
  11. MOŚCICKI Andrzej
  12. POLAK Michał
  13. REDLICKI Bartosz
  14. SZABLIŃSKI Sebastian
  15. WAWRZYNIAK Piotr
  16. WÓJCIK Łukasz
  17. ZIĘTEK Artur


Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Urszula KOTLIŃSKA


01. BASNYK Dominik
02. BORNOWSKI Andrzej
03. GRANIS Jarosław
04. JARZĄBEK Bartosz
05. KIERZNOWSKI Wiesław
06. KINOWSKI Tomasz
07. KOTLINSKI Arkadiusz
08. KRÓLIKOWSKI Grzegorz
09. LIS Michał
10. MICHAŁOWSKI Krzysztof
11. MŁYNARKIEWICZ Michał
12. OSTROWSKI Piotr
13. PIEŃKOSZ Paweł
14. SŁONIOWSKI Artur
15. STACHARSKI Daniel
16. STAJNIAK Paweł
17. WALIŃSKI Mariusz
18. WIŚNIEWSKI Dawid
19. WOLANIN Marcin
20. WYDRA Michał
21. ZIMON Piotr
22. ZYCHOWICZ Michał


Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Danuta STOLA


01. BLOCK Jakub
02. CIECHAN Piotr
03. CZERSKI Jarosław
04. CZERWIŃSKI Marcin
05. DUDA Krzysztof
06. FABJAŃCZYK Michał
07. KARWOWSKI Tomasz
08. MODRZEWSKI Marcin
09. MROCZKOWSKI Bogumił
10. WOLSKI Artur
11. ZASTROŻNY Michał


  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Marzena TEODOROWICZ


  01. CZAJKA Paweł
  02. JANIK Krzysztof
  03. JARUZEL Grzegorz
  04. JASEK Michał
  05. JAWOSZEK Piotr
  06. JĘDRZEJCZAK Krzysztof
  07. KOWALCZYK Paweł
  08. KRAWCZYK Krzysztof
  09. KRĘGLICKI Piotr
  10. LESIŃSKI Cezary
  11. ŁUKASIAK Hubert
  12. OSTROWSKI Grzegorz
  13. PAWŁOWSKI Grzegorz
  14. PLAGA Marcin
  15. POPŁAWSKI Dariusz
  16. SZOST Sebastian
  17. SZULC Wojciech
  18. TOŁTYŻEWSKI Mariusz
  19. WÓJCIK Przemysław
  20. WÓJTOWICZ Mariusz


Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Grażyna GOWIN


01. BARTOSZCZE Sławomir
02. BEREZIŃSKI Dawid
03. BOŁTRYK Emil
04. CHARCZUK Tomasz
05. CIĘCIARA Rafał
06. CIOSEK Michał
07. GROMANOWSKI Mariusz
08. JARUSZEK Konrad
09. JARZYNOWSKI Sebastian
10. KAWKA Michał
11. KISIEL Sebastian
12. KOZŁOWSKI Rafał
13. MIELCZAREK Mariusz
14. MORAWSKI Sławomir
15. OLEKSAK Marcin
16. SŁAWIŃSKI Robert
17. SMULSKI Aleksander
18. SZYMAŃSKI Maciej
19. ZAKARZEWSKI Artur

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych