Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - kpt. nawig. Ireneusz SENTKIEWICZ
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Grażyna GOWIN


  01. BRZOSKOWSKI Daniel
  02. BUCZKOWSKI Bartłomiej
  03. BURCZYŃSKI Tomasz
  04. GAWEŁ Krzysztof
  05. GWÓŹDŹ Tomasz
  06. KOBYLARZ Grzegorz
  07. KONEWECKI Michał
  08. KOWALCZYK Rajmund
  09. KWAŚNIAK Andrzej
  10. LENTAS Tomasz
  11. PIASECZNY Patryk
  12. PIERZCHAŁA Adrian
  13. PIETRZAK Arkadiusz
  14. SIENICKI Marek
  15. SITOWSKI Paweł
  16. SŁANEK Ireneusz
  17. SŁOMCZYŃSKI Tomasz
  18. STAŃCZYK Łukasz
  19. SZYMAŃSKI Mateusz
  20. WOLSKI Paweł

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
Ireneusz HOSTMAN


01. DOBEK Arkadiusz
02. GOŁUŃSKI Dariusz
03. HERDA Marcin
04. KABS Maciej
05. KARGUL Jarosław
06. KOŁAKOWSKI Marcin
07. KRAWCZYK Szymon
08. MUSZYŃSKI Igor
09. NOWICKI Tomasz
10. OKOŃ Hubert
11. PŁACHTA Paweł
12. PYRKOSZ Paweł
13. RUSIŃSKI Piotr
14. SŁAWIŃSKI Przemysław
15. TURBAK Wojciech
16. WOJTCZAK Paweł

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Wanda WOJTAŚ


01. BIELECKI Rafał
02. CHABSKI Jarosław
03. GAŁĄZKA Robert
04. JABŁOŃSKI Tomasz
05. KALISIŃSKI Mirosław
06. KANIOWSKI Paweł
07. KNIEĆ Marcin
08. KOBYZEW Michał
09. KONOŃCZUK Bartłomiej
10. KONOŃCZUK Marcin
11. KÓŁECZKO Lech
12. KWIECIEŃ Sebastian
13. MAKOSZ Michał
14. NYKIEL Piotr
15. PAWŁOWSKI Waldemar
16. SZCZEBIOT Arkadiusz
17. TKACZYK Konrad
18. WASILEWSKI Marek
19. ZŁOTUCHA Paweł

  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Urszula MAJEWSKA


  01. ANIELAK Michał
  02. BANASZEK Grzegorz
  03. BINIĘDA Radosław
  04. BORYŁO Andrzej
  05. CIEŚLAK Tomasz
  06. GÓRECKI Marcin
  07. GRZYB Marek
  08. KALBARCZYK Jakub
  09. KIJ Dawid
  10. MŁODAWSKI Piotr
  11. OLSZEWSKI Piotr
  12. ORKISZ Kamil
  13. PACIOREK Robert
  14. SĘDZIKOWSKI Tomasz
  15. SOBCZAK Karol
  16. SOBÓTKA Artur
  17. WIECZOREK Robert
  18. WIRASZKA Marcin

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Ryszard STOLA


01. BASIAK Radosław
02. BRZEZICKI Łukasz
03. BUCZMA Mariusz
04. BULWAN Maciej
05. CHUDY Łukasz
06. CZERSKI Sylwester
07. CZERWIEC Michał
08. HEBISZ Szymon
09. KOLADA Krzysztof
10. KRAS Michał
11. KULIK Tomasz
12. KUŹMA Piotr
13. MACIEJEWSKI Piotr
14. MAJEWSKI Andrzej
15. PANCYK Artur
16. PERSJANOW Jacek
17. SKAWIŃSKI Dominik
18. STELMASZEK Mirosław
19. TRELIŃSKI Wojciech
20. TUTAJ Łukasz
21. ZYGARSKI Norbert
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych