Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - mjr mgr Mirosław BUJNIK
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Teresa KOWALSKA


  01. CIEŚLIK Marcin
  02. CZERWIŃSKI Jarosław
  03. FIEDOSEWICZ Mariusz
  04. JAROS Mirosław
  05. JEZIORSKI Maciej
  06. KLAMKA Michał
  07. KOZŁOWSKI Dariusz
  08. LIS Przemysław
  09. ŁYŻWIŃSKI Rafał
  10. MILEWSKI Radosław
  11. ORŁOWSKI Bartosz
  12. SMORĄGIEWICZ Tomasz
  13. SZLĘK Maciej

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Teresa ZAWADA


01. BUDZIŃSKI Radosław
02. CIEŚLAK Konrad
03. CZOPEK Kacper
04. ĆWIKLAK Przemysław
05. DYBISZ Paweł
06. DYMAŁA Paweł
07. GRZESIKIEWICZ Jan
08. KACZMARSKI Dawid
09. KIBLER Paweł
10. KOZŁOWSKI Tomasz
11. KRUPA Piotr
12. MAJEWSKI Jakub
13. PIELACHA Paweł
14. ROSIAK Patryk
15. ROŻEK Kamil
16. STRZĄDAŁA Arkadiusz
17. STYPUŁKOWSKI Sebastian
18. ŚWIERCZ Bartłomiej
19. TEPER Krzysztof
20. URBANIAK Piotr
21. WOJTAŚ Paweł
22. ZAWADA Rafał
23. ZIEMNICKI Tomasz

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Maria KOMORZYCKA


01. BUDNIAK Kamil
02. DĄBEK Łukasz
03. DYJAK Daniel
04. GAWLIK Artur
05. GŁUCHOWSKI Łukasz
06. JELIŃSKI Krzysztof
07. PAŁACH Adam
08. PIĄTEK Łukasz
09. POPEK Marek
10. ROMAŃCZUK Grzegorz
11. RYCAK Maciej
12. SETA Andrzej
13. SZCZOTKA Jacek
14. WARPAS Artur
15. WIERZCHOWSKI Paweł
16. WŁODARCZYK Piotr
17. WROŃSKI Krzysztof

  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Małgorzata JAMRÓZ


  01. BORYS Zbigniew
  02. FILIPEK Piotr
  03. JUSZCZYK Krzysztof
  04. KANIOSZ Ernest
  05. KOŚCIELNIAK Marcin
  06. KOWALCZYK Grzegorz
  07. LIZAK Marcin
  08. MALEC Zbigniew
  09. NOJEK Marcin
  10. NOWAK Mirosław
  11. OSZKINIS Konrad
  12. PAWŁOWSKI Piotr
  13. SOKÓŁ Piotr
  14. SUCHENEK Kamil
  15. SUKIENNIK Wojciech
  16. SULECKI Marcin
  17. WIECZOREK Łukasz

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Grażyna GOWIN


01. BEREZIŃSKI Piotr
02. BICHTA Norbert
03. BOJARCZUK Paweł
04. DOŁĘGA Grzegorz
05. DZWONEK Marcin
06. FURMAN Dawid
07. GAŁEK Marcin
08. GLIWKA Artur
09. KOMAR Paweł
10. KOMAR Piotr
11. KUROWSKI Mariusz
12. MARCINKOWSKI Łukasz
13. MISIAK Mariusz
14. MISZTA Marcin
15. PATEREK Grzegorz
16. PIOTROWSKI Dawid
17. SZADY Jacek
18. SZCZUPAK Mariusz
19. SZEWC Mateusz
20. WALASEK Jarosław
21. WESOŁOWSKI Paweł
22. WIRASZKA Michał
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych