Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - mjr mgr Marian MISIAK
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Małgorzata JAMRÓZ


  01. ADAMOWICZ Artur
  02. ANTONIEWICZ Mateusz
  03. BĄCIK Zbigniew
  04. CZECHOWSKI Artur
  05. CZECHOWSKI Rafał
  06. JANAS Andrzej
  07. JANUSZKO Paweł
  08. KŁOS Arkadiusz
  09. KMIECIK Paweł
  10. KOC Grzegorz
  11. KUSTRA Arnold
  12. ŁUBIANKA Artur
  13. MANIECKI Mariusz
  14. MIODUCHOWSKI Norbert
  15. MIODUCHOWSKI Robert
  16. MYSZAK Zbigniew
  17. ORNOCH Jakub
  18. PYZIK Robert
  19. SIENKIEWICZ Kamil
  20. SUSKI Grzegorz
  21. ŚLUSARCZYK Adrian
  22. UFNIARSKI Maciej
  23. WINSZTAL Łukasz
  24. ZAJĄC Michał

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Jolanta PUCHALSKA


01. BIELAWSKI Adam
02. BIEŻUŃSKI Jan
03. BONIAKOWSKI Adam
04. CZYŻEWSKI Paweł
05. GOLAK Michał
06. GUZERA Radosław
07. JAWOROWSKI Tomasz
08. KACZOR Grzegorz
09. KIKOŁA Daniel
10. KOWALCZUK Grzegorz
11. KRAJEWSKI Jacek
12. KRYSTMAN Marek
13. LACHIEWICZ Paweł
14. MIKUSEK Sebastian
15. PSZCZÓŁKA Robert
16. SZKLAREK Dominik
17. TARKOWSKI Marcin
18. WICHER Wojciech
19. ZMYSŁOWSKI Daniel

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Anna PIELACHA


01. GRZĘDA Tomasz
02. JAKUBOWSKI Ariel
03. JANIK Daniel
04. KAWIAK Marcin
05. KOSTKOWSKI Mariusz
06. KUBIAK Paweł
07. ŁAPIŃSKI Rafał
08. PIÓRCZYŃSKI Grzegorz
09. SKRZYPCZYŃSKI Grzegorz
10. SOBIESZCZAŃSKI Daniel
11. SOŁDAJ Marek
12. SOSZKA Marcin
13. TUPAJ Michał
14. WĄCHAŁA Mariusz
15. ŻURAWSKI Karol

  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Kazimiera KALINOWSKA


  01. BĄBIK Mariusz
  02. BUCZYŃSKI Remigiusz
  03. FORNAL Łukasz
  04. JĘDRZEJCZYK Łukasz
  05. JUDA Jarosław
  06. KACZMAREK Michał
  07. KISIEL Paweł
  08. KOZA Daniel
  09. KOZŁOWSKI Piotr
  10. KRASIŃSKI Marcin
  11. KUROWSKI Karol
  12. LASKOWSKI Jan
  13. LEBIEDOWICZ Marcin
  14. LIDAK Szymon
  15. MAZUR Tomasz
  16. MITKIEWICZ Aleksander
  17. OSTAŃSKI Mariusz
  18. PASZKOWSKI Jacek
  19. SIERADZKI Konrad
  20. SOSNOWSKI Rafał
  21. SZAMRETA Adam
  22. TWARDOWSKI Artur
  23. URBAN Michał
  24. ZAJKOWSKI Rafał

Klasa IV E
Wychowawca szkolny
mgr Krzysztof GOLUCH


01. ADAMCZYK Paweł
02. GALIŃSKI Michał
03. GÓRSKI Jacek
04. GRZESZCZYK Krzysztof
05. KOPYCKI Arkadiusz
06. KORNACKI Jakub
07. KUPIEC Grzegorz
08. KWIATKOWSKI Wojciech
09. ŁĘGOSZ Mariusz
10. MICHALCZYK Jacek
11. ORGANIŚCIAK Michał
12. OSTROWSKI Wojciech
13. PACHNIA Paweł
14. PARCZEWSKI Rafał
15. ROŻEK Jakub
16. STEFANIAK Arkadiusz
17. TUDRUJ Tomasz
18. WOŹNICKI Bartosz
19. WSUŁ Radosław
20. ZDRAL Łukasz
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych