Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - mjr mgr Janusz MATRAS
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Marzena TEODOROWICZ


  01. BOLESŁAWSKI Łukasz
  02. BUREK Rafał
  03. BYK Paweł
  04. CEBULA Robert
  05. GOŁUCH Michał
  06. GRZYB Arkadiusz
  07. HARKOT Bartłomiej
  08. KOŁODZIEJCZYK Michał
  09. KORPYSZ Tomasz
  10. KRAWIEC Krzysztof
  11. LATOS Jacek
  12. LIPIŃSKI Emil
  13. MAKOWSKI Dominik
  14. MICHALSKI Robert
  15. MOCZARNY Sławomir
  16. OGÓREK Seweryn
  17. PEREHUBKA Mateusz
  18. SARBINOWSKI Adam
  19. SICIŃSKI Mariusz
  20. SKAWIŃSKI Leszek
  21. SOBIŁO Paweł
  22. SOKOŁOWSKI Krystian
  23. SOSIŃSKI Przemysław
  24. STECIUK Ireneusz
  25. SZKODA Jarosław
  26. ŚWIDER Mariusz
  27. WERESZCZYŃSKI Piotr

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Ryszard STOLA


01. BARSZCZ Jakub
02. BOCHENEK Wojciech
03. CHODOWSKI Adam
04. DUDZIK Przemysław
05. FERENC Dawid
06. GAJOS Przemysław
07. GANCARZ Marcin
08. GRABEK Marcin
09. GRADZIŃSKI Łukasz
10. KALETA Krzysztof
11. KALETA Wojciech
12. KIEŁTYKA Przemysław
13. MARCISZEWSKI Michał
14. MATYJASZEK Łukasz
15. MICHALUK Arkadiusz
16. ORZECHOWSKI Łukasz
17. PIETRZYK Bartłomiej
18. PIZOŃ Paweł
19. PODGÓRNY Rafał
20. SAWICKI Michał
21. SKUBISZ Krzysztof
22. SPADŁO Sławomir
23. ŚWINIARSKI Łukasz
24. TROJANOWSKI Jarosław
25. WRĘGA Maciej
26. WRZOSKIEWICZ Bartosz
27. ZAWISZA Łukasz
28. ZŁOTUCHA Marcin

Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Urszula KOTLIŃSKA


01. ADAMASZEK Artur
02. BAJER Przemysław
03. BARTKIEWICZ Marek
04. FLORCZAK Jarosław
05. GOLUCH Cezary
06. ISKRA Marcin
07. JAROSŁAWSKI Radosław
08. KARCZEWSKI Łukasz
09. KAZAK Tomasz
10. KICZYŃSKI Michał
11. KNECHT Łukasz
12. KOCHANOWSKI Grzegorz
13. KOWALCZYK Karol
14. LASZCZYK Paweł
15. MAJEWSKI Paweł
16. MIECHOWICZ Paweł
17. OGIEŁŁO Michał
18. POLAK Marcin
19. SITARSKI Marcin
20. SUBIETA Maciej
21. TUREK Łukasz
22. WIECZOREK Andrzej
23. WILCZEK Marcin
24. WOŁĄKIEWICZ Paweł
25. WRONICZ Wojciech

  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Stanisław WOJEWÓDKA


  01. DUDA Dominik
  02. FIGIEL Marek
  03. KAMOLA Robert
  04. KAWA Andrzej
  05. KRAWCZYK Kamil
  06. KRZESZOWSKI Ernest
  07. KUNA Krzysztof
  08. MIKOS Michał
  09. MRÓWKA Ernest
  10. PAWLAK Marek
  11. RUTKOWSKI Przemysław
  12. SITEK Marcin
  13. SŁONKIEWICZ Łukasz
  14. STAŃCZYK Leszek
  15. STASIŁOWSKI Bartosz
  16. STRUGAŁA Bartłomiej
  17. SZPYT Krzysztof
  18. TKACZYK Marcin
  19. TRYKACZ Robert
  20. URBAŃSKI Łukasz
  21. WAŻNY Sławomir
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych