Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - kpt. mgr Ireneusz SENTKIEWICZ
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr Elżbieta JAWORSKA


  01. BOROWIEC Kamil
  02. CHRZĄSZCZ Łukasz
  03. CICHOŃ Sebastian
  04. CZOBODZIŃSKI Łukasz
  05. DUDA Bartosz
  06. GĄSIOROWSKI Zbigniew
  07. GWÓŹDŹ Tomasz
  08. KOSIŃSKI Jakub
  09. KUŁAGA Marek
  10. LENARTOWICZ Grzegorz
  11. LIJEWSKI Sławomir
  12. MILANOWSKI Robert
  13. OKRZEJSKI Łukasz
  14. PŁAZA Artur
  15. ROJEK Paweł
  16. STRZELEC Damian
  17. SUŁEK Wojciech
  18. WIOSNA Paweł
  19. WOSZCZYK Piotr
  20. WÓJCIK Patryk
  21. ZAWADZKI Piotr
  22. ZIĘTEK Paweł
  23. ZIĘTEK Piotr
  24. ZYCH Marcel


Klasa IV B
Wychowawca szkolny
Ireneusz HOSTMAN


01. DOLECKI Adrian
02. DROZD Michał
03. DUŚ Mateusz
04. GOLIK Jacek
05. GOZDAL Zbigniew
06. GRZESZCZAK Wojciech
07. JANASZAK Michał
08. JANIAK Jakub
09. JEZIORSKI Marcin
10. KOWALSKI Artur
11. KUROPATWA Michał
12. ŁUBKOWSKI Marcin
13. MAŃKOWSKI Paweł
14. MIĘKINA Rafał
15. POLAŃSKI Piotr
16. SAJEWICZ Wojciech
17. SZYDŁOWSKI Rafał
18. ŚWIDER Artur
19. WAROWNY Paweł
20. WILCZYŃSKI Tomasz
21. WILIŃSKI Piotr
22. WOŹNIAK Jacek
23. ZĘGOTA Hubert
24. ZIELIŃSKI Paweł


Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Agnieszka PIASECKA


01. ADAMCZYK Kamil
02. BAGIŃSKI Tomasz
03. BELKA Kamil
04. BIELA Michał
05. CERAN Dawid
06. DROZD Grzegorz
07. ENDRASZKO Ireneusz
08. GAZDA Damian
09. GRUZA Piotr
10. HRYSZKIEWICZ Łukasz
11. KOŚCIK Adam
12. KRZYSZTOŃ Marcin
13. KUCHNO Wojciech
14. ŁOPUCKI Bartosz
15. MAĆKOWIAK Rafał
16. MECHLIŃSKI Bartosz
17. MOŻDŻEŃ Michał
18. NOWAK Adam
19. OWCZARZ Piotr
20. PASIK Grzegorz
21. PILIP Paweł
22. REUT Rafał
23. SAWA Konrad
24. SŁONIEWSKI Jan
25. SZARLA Kamil
26. SZLECHTA Robert
27. WOJEWÓDKA Krzysztof


  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Urszula MAJEWSKA


  01. BIŃCZAK Michał
  02. BOROWICZ Radosław
  03. BRODECKI Marcin
  04. CONKAŁA Daniel
  05. DZIADURA Grzegorz
  06. DZIUGIEŁ Leszek
  07. FLORCZUK Wojciech
  08. GŁOWALA Marek
  09. GNASIUK Karol
  10. JAWORSKI Tomasz
  11. KOPKA Cezary
  12. KOTLIŃSKI Wojciech
  13. KUREK Paweł
  14. LAUDOWICZ Grzegorz
  15. MAJEWSKI Brunon
  16. MAJEWSKI Sebastian
  17. MAKOWSKI Mariusz
  18. MATUSZCZAK Piotr
  19. MISIUKANIS Cezary
  20. MOCHOL Paweł
  21. PŁOCIŃSKI Wojciech
  22. POLBERG Krzysztof
  23. SOBCZAK Kamil
  24. STECHNI Mateusz
  25. SYPKA Piotr
  26. WALUGA Marcin
  27. WICHER Robert
  28. ZAREMBA Piotr

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych