Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - mjr mgr Mirosław BUJNIK
  Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
  mgr mgr Jolanta PUCHALSKA


  01. CHUDOWOLSKI Krzysztof
  02. GLIŃSKI Krzysztof
  03. GOLMENTO Albert
  04. IGNATIUK Kamil
  05. IMIOŁEK Michał
  06. JAKUBOWSKI Michał
  07. JĘDRZEJCZYK Krzysztof
  08. KARPIUK Andrzej
  09. KOCOT Krzysztof
  10. KUBERA Piotr
  11. KUŁAGA Karol
  12. MIKOŁAJCZUK Grzegorz
  13. MILCZAREK Emil
  14. MITURA Tomasz
  15. OWCZAREK Artur
  16. RAPA Łukasz
  17. RĘKAWEK Gracjan
  18. RUBA Michał
  19. SIEDLECKI Łukasz
  20. SOBOLEWSKI Witalij
  21. SOMLA Grzegorz
  22. STĘPNIAK Karol
  23. ŚLUSARSKI Krzysztof
  24. WALCZAK Konrad
  25. WIERUSZEWSKI Mariusz
  26. WOJCIECHOWSKI Adam
  27. ZYGMANOWSKI Marcin

Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Teresa ZAWADA


01. AFTYKA Grzegorz
02. BANACH Grzegorz
03. BIAŁOŃCZYK Mirosław
04. CHUĆ Łukasz
05. CZECHOWSKI Piotr
06. DUŚ Konrad
07. FLISZKIEWICZ Michał
08. GRUSZEWSKI Mariusz
09. HAŁASA Dawid
10. ISKIERKA Marcin
11. JAŻDŻEWSKI Paweł
12. KAJDA Grzegorz
13. KOSIŃSKI Łukasz
14. KOWALCZYK Michał
15. KOZIEŁ Damian
16. KULIŃSKI Damian
17. KWAŚNIK Grzegorz
18. ŁUCZAK Grzegorz
19. MAJ Tomasz
20. MIESZAŁA Tomasz
21. MUCHA Marcin
22. PASTWA Arkadiusz
23. PĘKALSKI Artur
24. SOBIESZEK Tomasz
25. STANKOWSKI Piotr
26. SYCZUK Piotr
27. WITKOWSKI Szymon
28. WOJCIECHOWSKI Jakub
29. ZIÓŁKOWSKI Szymon



Klasa IV C
Wychowawca szkolny
mgr Wanda WOJTAŚ


01. CHORYŁEK Paweł
02. DĄBROWSKI Bartłomiej
03. DŻEGAN Ryszard
04. GAWLIK Tomasz
05. GDULA Jakub
06. GRUSZCZYK Daniel
07. KAISZ Łukasz
08. KALISZYK Tomasz
09. KAŹMIERCZAK Roman
10. KOSACKI Kamil
11. KRYSIAK Przemysław
12. LEKS Piotr
13. MOREK Kamil
14. MORKA Paweł
15. TURCZYŃSKI Paweł
16. WALASZCZYK Bartłomiej
17. WALOR Jakub
18. WARECKI Radosław
19. WESOŁOWSKI Jakub
20. WRÓBLEWSKI Mikołaj
21. ZAKRZEWSKI Maciej
22. ZAPERT Zbigniew
23. ZIELIŃSKI Radosław
24. ZIMON Grzegorz
25. ŻUCHOWSKI Wojciech



  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Ryszard STOLA


  01. BARAN Grzegorz
  02. BARSKI Jacek
  03. BARTŁOMIEJCZUK Piotr
  04. BASIEWICZ Marcin
  05. BYLICA Jacek
  06. CHABRAŚ Hieronim
  07. GAWIN Michał
  08. GÓRSKI Jakub
  09. GROSZEK Piotr
  10. GROT Dominik
  11. JANIKOWSKI Hubert
  12. KLEPKA Adam
  13. KOCYK Piotr
  14. KOWALSKI Wojciech
  15. KRYGOWSKI Bartłomiej
  16. KSIĄŻEK Krzysztof
  17. KUBERA Tomasz
  18. LIZAKOWSKI Przemysław
  19. MIARA Dawid
  20. NAPIERAŁA Krzysztof
  21. PIENIĄŻEK Krzysztof
  22. SKÓRA Arkadiusz
  23. STUDZIAN Rafał
  24. SULOWSKI Jarosław


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych