Ogólnokształcące Liceum Lotnicze
Opiekun rocznika - mjr mgr Marian MISIAK
Klasa IV A
  Wychowawca szkolny
   mgr Urszula Majewska


  01.ANTOL Szymon
  02.BŁACHNIO Przemysław
  03.GOSTOMCZYK Tomasz
  04.GÓRA Mateusz
  05.GRZESIOWSKI Paweł
  06.GRZYBOWSKI Tomasz
  07.GRZYBOWSKI Damian
  08.JABŁOŃSKI Kamil
  09.JUSIAK Jan
  10.KORZENIOWSKI Robert
  11.ŁAKOMY Radosław
  12.ŁYSAKOWSKI Krzysztof
  13.MARKIEWICZ Jarosław
  14.MAŚLANKA Artur
  15.MORYC Krzysztof
  16.NOWAK Zbigniew
  17.OKULSKI Łukasz
  18.POPIS Maciej
  19.STRZYŻEWSKI Mariusz
  20.WITECKI Tadeusz
  21.ZARĘBA Jacek
  22.ZIELIŃSKI Jarosław


Klasa IV B
Wychowawca szkolny
mgr Jolanta Puchalska


01.BADUROWICZ Karol
02.BRZYSZCZ Grzegorz
03.BUDREWICZ Marcin
04.CZARNECKI Mateusz
05.DUTKIEWICZ Marcin
06.GIZA Jacek
07.GMUR Damian
08.GÓRSKI Michał
09.JANCZAREK Rafał
10.JARZĄBEK Łukasz
11.KAWECKI Marcin
12.KOŁODZIEJ Michał
13.KOTAS Maciej
14.KRYLA Adam
15.KUŚMIERZ Kamil
16.MAKOWSKI Sergiusz
17.MARCINIAK Arnold
18.NIEDBAŁA Emil
19.OLĘDZKI Karol
20.OLSZEWSKI Michał
21.PANAS Wojciech
22.PASTERNAK Marcin
23.PRACZ Paweł
24.RATAJCZAK Michał
25.RZEPKA Łukasz
26.SIKORSKI Andrzej
27.TOMCZYK Daniel
28.ZAKASZEWSKI Damian
29.ZDULSKI Przemysław
30.ŻELASKO Łukasz


Klasa IV C
Wychowawca szkolny
Ireneusz Hostman


01.ASFAL Tomasz
02.BARSZCZ Michał
03.BIGOS Grzegorz
04.BOBER Michał
05.DOMAŃSKI Tomasz
06IZDEBSKI Dariusz
07.JĘDRAL Łukasz
08.KAMELA Tomasz
09.KRAJEWSKI Ireneusz
10.KUBIŚ Krzysztof
11.MARCHEWKA Marek
12.MISZCZAK Sławomir
13.OCH Radosław
14.PARCZEWSKI Piotr
15.PAWLAK Piotr
16.POPŁAWSKI Daniel
17.PORĘBA Krzysztof
18.RAJCHEL Sebastian
19.RATAJSKI Mariusz
20.ROMANOWSKI Albert
21.SADZA Dominik
22.SKULIMOWSKI Szymon
23.SZOPA Tomasz
24.SZPAK Michał
25.SZURA Ireneusz
26.ŚLIWA Krzysztof
27.TUREK Jakub
28.WĘGLICKI Łukasz
29.ZDUŃCZYK Hubert
30.ZIĘTEK Arkadiusz


  Klasa IV D
  Wychowawca szkolny
  mgr Anna Pielacha


  01.CZAJKA Jarosław
  02.CZUCHRYTA Mariusz
  03.DALKA Marcin
  04.DEPTA Roman
  05.DUDZIK Paweł
  06.FILA Adrian
  07.GŁADOSZ Michał
  08.KALWARA Maciej
  09.KANCIAK Krzysztof
  10.KUBIAK Szymon
  11.KUCZYŃSKI Piotr
  12.LIS Marek
  13.ŁUKASIAK Mateusz
  14.MECHŁO Radosław
  15.MILIŃSKI Przemysław
  16.MIRONIUK Michał
  17.MROCZKOWSKI Adam
  18.PODGÓRSKI Przemysław
  19.RARAK Kamil
  20.ROŻEK Mariusz
  21.RUDNIKOWSKI Tomasz
  22.RYCHLICKI Tomasz
  23.SOBAŃSKI Krzysztof
  24.SOBKIEWICZ Zbigniew
  25.STĘPIEŃ Artur
  26.STOKOWIEC Michał
  27.WACHAŁOWICZ Michał
  28.ZALAS Krzysztof
  29.ZDZIECH Piotr

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych